חדשות הארץמבזקים

קשיש נמצא בתוך שלולית מים ברמלה כשהוא מחוסר הכרה, מצבו קשה מאוד

גבר כבן 85 מעד לפני זמן קצר (שבת) כשהלך בשדרות בן גוריון ברמלה, ונמצא שוכב מחוסר הכרה, בתוך שלולית מים. חובשים ופראמדיקים של מד”א העניקו לו טיפול רפואי מציל חיים וביצעו בו פעולות החייאה מתקדמות וממושכות שבמהלכן חזר הדופק. לאחר מכן הצוות פינה אותו לבית החולים שמיר-אסף הרופא כשהוא מורדם ומונשם וסובל מהיפותרמיה.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

פאראמדיק מד”א מרדכי דדיאשווילי, סיפר: “כשהגענו, ראינו גבר בשנות השמונים שוכב בתוך שלולית מים מחוסר הכרה, לאחר שככה”נ שכב במקום כחצי שעה עד שהבחינו בו, הוא היה רטוב ובמצב של היפותרמיה (חום גוף נמוך מאוד), ללא נשימה וללא דופק, הכנסנו אותו לניידת טיפול נמרץ ותוך חימום גופו ביצענו פעולות החייאה מתקדמות וממושכות שכללו טיפול תרופתי, עיסויים והנשמות עד שליבו חזר לפעום ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו קשה מאוד.”

ארכיון. צילום: תיעוד מבצעי, מד”א

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!