מבזקיםמזג האוויר

בנמל אשדוד נערכים למזג האוויר הסוער: “אנו בפתחה של מערכת גשם משמעותית”

לאור מזג האוויר הסוער הצפוי, הורו בנמל על שורה של הנחיות מיוחדות ומפורטות לבעלי תפקידים רלוונטיים בנמל. נמל אשדוד מקפיד להוציא הנחיות רלוונטיות למערך התפעול. על פי התחזית, מזג האוויר הנוח שליווה את אזורנו ישתנה ובמהלך סוף השבוע צפויות רוחות חזקות יותר עם משבים עוצמתיים. גובה הגלים עשוי ליגיע עד ל-2.5 מטרים.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

שיקו ז’אנה, מנכ”ל נמל אשדוד, ציין: “אנו בפתחה של מערכת גשם משמעותית ראשונה לשנה זו. לקראת החורף הכנו את הנמל בכלל ובפרט בסוף השבוע הקרוב, חידדנו ורעננו את הנהלים מול הגורמים הרלוונטיים, וכלל הפעולות בנמל תתקיימנה תוך נקיטת משנה זהירות, בהתאם לנהלי הנמל. נמל אשדוד מקפיד הקפדה יתרה על עמידה בהנחיות אלו אשר יאפשרו התמודדות מיטבית ויסייעו לעבור בבטחה את הסערה הצפויה ואת החורף הקרוב תוך שמירה על הרציפות התפעולית ומתן שרות איכותי ללקחותינו”.

בנמל אשדוד נערכים למזג האוויר הסוער: “אנו בפתחה של מערכת גשם משמעותית”
צילום: פבל טולצינסקי, דוברות נמל אשדוד

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!