מבזקיםמשפטי/פלילי

כתב אישום: הציעו תרומה, ביקשו עודף ועקצו קשישים במאות אלפי ש”ח

בחודשים האחרונים התקבלו במשטרת ישראל, מספר תלונות על גניבות מבתי קשישים בערים שונות בארץ על ידי שני חשודים, שבתחבולה הצליחו להיכנס לבתי הקורבנות ולגנוב כספים בהיקף של מאות אלפי שקלים.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

חקירת המשטרה שהתנהלה בתחנת יבנה, העלתה כי דפוס הפעולה היה זהה בכל המקרים – שני הנאשמים פנו לקשישים מעל לגיל 70 בערים שונות ברחבי הארץ, ולאחר שרכשו את אמונם באמתלה כי ברצונם לתרום כסף לבית הכנסת המקומי, הצליחו להיכנס לבתי הקורבנות, לאתר בתחכום את המיקום בו שמרו את כספם ובהסחת דעתם לגנוב את הכספים.

בחקירה מורכבת ומאומצת הצליחו חוקרי התחנה, לאסוף ראיות רבות כנגד הנאשמים לרבות תיעוד “על חם” של חלק מהעבירות. עם מעבר החקירה לשלב הגלוי, נעצרו בתחילת החודש שני הנאשמים, תושבי חולון בגילאי 33, ומעצרם הוארך בבית המשפט להמשך החקירה.

עם סיומה של החקירה, הגישה הבוקר שלוחת שפלה בתביעות מרכז, כתב אישום כנגד שני הנאשמים בעבירות של התפרצות לבית מגורים, גניבה וקשירת קשר לביצוע פשע. כמו כן הוגשה בקשה למעצרם עד תום ההליכים.

כתב אישום: הציעו "תרומה", ביקשו עודף ועקצו קשישים בכל רחבי הארץ במאות אלפי ש"ח
צילום: דוברות המשטרה
כתב אישום: הציעו תרומה, ביקשו עודף ועקצו קשישים במאות אלפי ש”ח
צילום: דוברות המשטרה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!