מבזקיםמשפטי/פלילי

הצהרת תובע הוגשה נגד שני חשודים בניסיון רצח לפני שבועיים בבית קמה

בתאריך ה 30.10.21, ערכו בלשי ימ”ר לכיש פעילות ממוקדת, שבמהלכה עלה החשד ל’ניסיון חיסול’ באזור בית שקמה, בו שני חשודים היו מעורבים בירי לעבר תושב המקום שנפצע ברגלו, ונמלטו מהמקום ברכב. הבלשים, שהגיבו במהירות, איתרו את הרכב עם חשודים במושב סמוך ועצרו אותם. בנוסף הצליחו השוטרים לאתר את האקדח הטעון בו השתמשו במסלול בריחתם.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

מחקירת האירוע עולה החשד כי ניסיון הרצח בוצע על רקע סכסוך בין כנופיות פשיעה. החשודים בני 19 ו-34 תושבי אשקלון ורחובות, נחקרו במשטרה בחשד לניסיון רצח ומעצרם הוארך מעת לעת.

לאחר גיבוש וביסוס חומר הראיות על ידי חוקרי הימ”ר נגד החשודים, התיק הועבר לפרקליטות, שהגישה נגדם היום הצהרת תובע ובקשה להאריך את מעצרם בארבעה ימים נוספים לשם הגשת כתב האישום.

צילום: דוברות המשטרה

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!