מבזקיםפוליטי / מדיני

בן גביר: “מאוכזב מאוד מהחלטת הליכוד, חבל שפוגעים בשלמות האופוזיציה ואחדות הגוש”

סערה התחוללה היום (שני) באופוזיציה, בעקבות החלטת הליכוד על חופש הצבעה בהצעת חוק השבות המתקן המבקש להגדיר מיהו יהודי על פי ההלכה. בעקבות ההחלטה נשמעים קולות באופוזיציה ולפיהן לא יכול להיות שבליכוד ידרשו הצבעה עיוורת לחוקים מטעמם ומאידך לא יהיו מחויבים לגוש.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

את החוק יזם יו”ר עוצמה יהודית, ח”כ איתמר בן גביר (הציונות הדתית) כדי להגדיר את סוג הגיור שיוכר לעניין עליה לארץ מכוח חוק השבות. סוגיה זו לא הוגדרה בחוק באופן ברור וכדי למנוע פרשנות מוטעית ולהכליל גיורים שאינם אורתודוקסים, הציע ח”כ בן גביר את הצעת החוק כדי להסדיר זאת.

ח”כ בן גביר מסר: “אני מאוכזב מאוד מהחלטת הליכוד. חבל שפוגעים בשלמות האופוזיציה ואחדות הגוש ומחליטים שאיש הישר בעיניו יעשה”.

ח"כ בן גביר נאם באזכרה במלאת 31 שנה לרצח הרב מאיר כהנא
צילום: עוצמה יהודית

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!