בידורמבזקים

מיכל רבינוביץ’ מונתה למגישה הראשית של חדשות הערב בכאן 11

מיכל רבינוביץ’ מונתה למגישה הראשית של חדשות הערב – המהדורה המרכזית בכאן 11. מיכל רבינוביץ’ בטש, עיתונאית ומגישה בכירה בחטיבת החדשות, הגישה עד כה את מהדורת חדשות השבת ופעם בשבוע את חדשות הערב מזה כארבע שנים וחצי. קודם לכן הגישה ברשות השידור את מהדורת חדשות השבת במשך כ-6 שנים והייתה המגישה הראשית של “מבט” בשנה האחרונה לסגירת הרשות.

רבינוביץ׳ חתומה בשנים האחרונות על תחקירים וכתבות מגזין משמעותיות. לאחרונה חשפה את פרשת גל אוחובסקי והתקיפות המיניות – תחקיר שהצית את גל ME TOO בקהילה הגאה והוביל לפתיחת חקירת משטרה נגד אוחובסקי. לאורך השנים הובילה רבינוביץ’ משדרים מיוחדים והיא אחראית לכמה מהראיונות הפוליטיים המרכזיים ששודרו בתוכניות החדשות בכאן 11.

קראו גם:  תיעוד: חמישה עופות דורסים ששקעו בבריכה בערבה שוחררו חזרה לטבע

מיכל רבינוביץ׳ בטש אמרה: “זו זכות גדולה להתיישב על כיסא המגישה הראשית של השידור הציבורי, לצד צוות נפלא של נשות ואנשי חטיבת החדשות. מבטיחה שגם מכיסא זה אמשיך לקחת חלק בעשייה העיתונאית בשטח ולטפל בסיפורים החשובים, שרק שידור ציבורי חופשי וחזק, יכול להביא לצופיו”.

מנהל חטיבת החדשות ברוך שי אמר: “מיכל מגישה מקצועית, מראיינת חדה ועיתונאית אמיצה. היא סללה את דרכה להגשת המהדורה בעבודה יסודית ונחושה, מהשטח, תוך שמירה על גב עיתונאי זקוף, צניעות ויושרה”.

צילום: רוני ינקוביץ’

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן