מבזקיםמשפטי/פלילי

הושלמה חקירתה של החשודה בעבירות הונאה בהיקף של מיליוני שקלים

חוקרי מפלג ההונאה ביחידה המרכזית של מחוז ירושלים, השלימו את פעולות החקירה הסמויה והגלויה במסגרת חקירת פרשיית הונאה במהלכה חשודה בשנות ה-60 המאוחרות לחייה, הונתה על פי החשד מספר קורבנות אותם הכירה בשנים האחרונות.

בתחילת החודש התקבלה שיחה במוקד המשטרה מפי החשודה, בה מסרה כי בכוונתה לפגוע בעצמה וביקשה כי ניידת משטרה תגיע לביתה ביישוב סמוך לירושלים. שוטרות הסיור מתחנת לב הבירה שהגיעו לכתובתה, שמעו מפיה כי פגעה באנשים רבים וביקשה להסגיר עצמה, וזאת מבלי שידעה כי מתנהלת חקירה סמויה אודותיה וכי קיים בידי חוקרי מפלג ההונאה שביחידה המרכזית ירושלים צו מעצר כנגדה.

החשודה הועברה לחקירה במפלג ההונאה, שם ביקשה להתנצל על מעשיה והפגיעה שנגרמה מהם לקורבנות. במהלך החקירה, נגבו עדויות ונאספו ממצאים רבים, מהם עלה כי החשודה רקמה בעורמה רבה ובשיטתיות סיפורי בדיה באמצעותם הוליכה שולל את הקורבנות אותם הונתה בסכומי כסף המצטברים לכדי מיליוני ש"ח. בנוסף הונתה החשודה תושב מעלה אדומים תוך איום לחשוף את תמונותיו האינטימיות שהגיעו לידיה. בנוסף, גילו החוקרים שהונתה גם אדם שהתקין מזגן בדירתה בתואנות שווא ביחס למצבה הכלכלי.

קראו גם:  בן 65 מחיפה חולץ מנחל כזיב לאחר שמעד במהלך טיול ונחבל ברגלו

ביום חמישי האחרון הוגשה נגדה הצהרת תובע והיום צפויה הפרקליטות להגיש כתב האישום נגדה בבית המשפט.

אילוסטרציה. צילום: דוברות המשטרה

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן