מבזקיםמשפטי/פלילי

“בעיתוי מצמרר, ניתן היה למנוע את הרצח של הצעירה בת ה-18 מבאר שבע”

ארגון משפחות נרצחים ונרצחות שלח היום (חמישי) מכתבים לחברי ועדת השרים לענייני חקיקה, לקראת הדיון שייערך בצהריים בהצעת החוק של ח”כ שטרית, שיזם הארגון. לפי ההצעה, שישה חודשים לפני תום תקופת מאסרו של האסיר שהורשע בעבירת אלימות חמורה יתקיים דיון להערכת מסוכנותו לציבור ולקורבנות. אם יימצא שהוא מסוכן לציבור ניתן יהיה להטיל עליו מגבלות ופיקוח.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

יו”ר הארגון, לרה צינמן, שבה וקוראת לממשלה להעביר לאלתר את חוק הפיקוח, שיש ביכולתו להציל חיים. “בעיתוי מצמרר, ניתן היה למנוע את הרצח של הצעירה בת ה-18 מבאר שבע. משום שהיום מתברר שהחשוד, רוני שומוב, ריצה מספר מאסרים על עבירות אלימות במשפחה.
אחרי כל מאסר החשוד ברצח השתחרר ושוב ביצע עבירות שהלכו והסלימו עד לחשד לביצוע הרצח של הצעירה שכל החיים היו לפניה”.

על הצעת החוק מוסיפה צינמן כי” מדובר באסירים שריצו עונש על רצח, נסיון לרצח ועבירות אלימות חמורה במשפחה שלגביהם תקבע רמת מסוכנות גבוהה המצריכה פיקוח לאחר שחרורם המלא. על המדינה מוטלת האחריות להגן על נשים וילדים שחוו אלימות במשפחה כך שיוכלו להרגיש בטוחים להמשיך בחייהם, בידיעה שיש פיקוח אחר האסיר האלים שהם היו קורבנותיו”.

“בעיתוי מצמרר, ניתן היה למנוע את הרצח של הצעירה בת ה-18 מבאר שבע”
אילוסטרציה. צילום: pixabay

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!