חדשות הארץמבזקים

ראש העין: תינוק בן שנה וחצי ננעל בשגגה ברכב וחולץ בשלום

קריאה התקבלה היום (שלישי) במוקד ארגון ידידים, אודות תינוק כבן שנה וחצי שננעל בשגגה ברכב לעיני אמו ברחוב חותמי המגילה בראש העין. גרשון חוקת, מנהל מרחב 444, ומתנדבי ראש העין, זוהר גידה, משה דבי, דביר שלום ושרון עובד, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד שברשותם הם חילצו את התינוק ללא גרימת כל נזק לרכב.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

גרשון מספר: “בדיוק יצאתי מהעבודה כשהתקבלה קריאת החירום. מיהרתי למקום וכאשר הגעתי חברתי לכוננים שכבר התחילו בפעילות החילוץ.
מדובר ברכב בעל נעילה אוטומטית ומורכבות מסוימת בפתיחתו. לאחר מספר ניסיונות פתיחה, זוהר החליט לנסות “לדוג” את המפתח שהיה על ריצפת הרכב. אחרי מאמצים הוא הצליח להגיע למפתח ולפתוח את הרכב בעזרתו. במשך כל מהלך החילוץ התינוק היה רגוע והמוקדן ליאור ועקנין, מנהל סניף אשקלון, היה בקשר עם האמא והרגיע אותה. האמא הודתה לנו והתפעלה מהנחישות וממספר המתנדבים שנענו לקריאה.”

ראש העין: תינוק בן שנה וחצי ננעל בשגגה ברכב וחולץ בשלום
צילום: ידידים

בידידים שבים וקוראים להורים לשאת עליהם את מפתח הרכב תמיד • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!