חדשות הארץמבזקים

גופת גבר בן 51 נמצאה במצב ריקבון קשה בקריית ים – וחולצה במבצע מיוחד של כב”ה וזק”א

גופת גבר גלמוד בן 51 נמצאה היום (שלישי) במצב ריקבון קשה בביתו כשבוע לאחר שנפטר ברחוב יוספטל בקרית ים. הגופה חולצה מהדירה במבצע מיוחד של לוחמי האש ומתנדבי זק״א.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

לירן קריספין מתנדב זק״א צפון שטיפל בזירה: ״מדובר בגבר גלמוד בשנות ה- 50 לחייו כבד משקל שנמצא במצב ריקבון קשה מאוד כשבוע לאחר שנפטר, השכנים הזעיקו את המשטרה והכיבוי בעקבות ריח חריף שפשט מהדירה, כשהגענו למקום מצאנו את המנוח מוטל במצב של איבוד צלם אנוש, במאמצים רבים של מתנדבי זק״א צפון ובשיתוף כוחות הכיבוי בסיוע מנוף הוצאנו את גופת המנוח מהדירה וטיפלנו בכבוד המת ובאיסוף הממצאים בזירה הקשה.״

נסיבות האירוע נחקרות על ידי המשטרה במקום.

בזק”א מבקשים: “אם יש לכם שכן שגר לבדו אנא בדקו בשלומו לפחות פעם ביום כדי למנוע מקרי מוות מיותרים ומחרידים, יחד נציל חיים.”

גופת גבר בן 51 נמצאה במצב ריקבון קשה בקריית ים – וחולצה במבצע מיוחד של כב”ה וזק”א
צילום: דוברות זק”א

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!