חדשות הארץמבזקים

ראש העין: תינוקת בת חצי שנה ננעלה בשגגה ברכב וחולצה בשלום

קריאה התקבלה אמש (חמישי) במוקד ארגון ידידים, אודות תינוקת כבת חצי שנה שננעלה בשגגה ברכב לעיני דודתה ברחוב הסנהדרין בראש העין. ליאת נגר, כוננית סניף ראש העין ששהתה בסמיכות למקום, נענתה לקריאה והגיעה במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותה חילצה את התינוקת בשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

ליאת מספרת: “הייתי באמצע קניות בחנות סמוכה כשקיבלתי את הקריאה. ראיתי באפליקציית הכוננים שהרכב הנעול חונה בצמוד לחנות בה הייתי. יצאתי מיד, רצתי לרכבי והוצאתי משם את הציוד הייעודי שנמצא תמיד בתוכו וניגשתי לרכב הנעול. הדודה הייתה מאוד לחוצה וכבר רצתה לשבור חלון. כשראתה אותי לא האמינה שהגעתי כל כך מהר. בפעולות מהירות פתחתי את הרכב וחילצתי את התינוקת בשלום. מבירור המקרה עלה שהדודה הסיעה את התינוקת ויצאה מהרכב. היא אמנם השאירה את דלת הנהג פתוחה, אבל הניחה את מפתחות הרכב על המושב. לאחר מספר שניות דלת הרכב איכשהו נסגרה וננעלה כשהתינוקת בתוכו. עוברת אורח שהייתה במקום, הבחינה במדבקת ‘ידידים’ שהייתה על רכבי שחנה בצמוד ויצרה קשר עם המוקד. לשמחתי הגעתי לפני שהדודה שברה חלון מרוב לחץ, דבר שעלול היה לגרום לפציעתה של התינוקת על ידי שברי זכוכית”.

ראש העין: תינוקת בת חצי שנה ננעלה בשגגה ברכב וחולצה בשלום
צילום: ידידים

בידידים שבים וקוראים להורים לשאת עמם את מפתח הרכב • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!