מבזקיםפוליטי / מדיני

בנט בישיבת הממשלה: לא לטלטל את הספינה בימים הקרובים

ראש הממשלה, נפתלי בנט, נשא דברים הבוקר (רביעי) בפתח ישיבת הממשלה, בעניין תקציב המדינה אשר צפוי לעבור היום בכנסת.

מדבר רה"מ: "צריך להתייחס להעברת התקציב כעל האתגר הגדול, היחיד, בימים הקרובים ואנחנו צריכים לעמוד בו. העברת התקציב משמעותה להבטיח את יציבות המדינה, שהעסק יתפקד, שהכלכלה תצמח ותשגשג. אנחנו עומדים על מעל 7% צמיחה. אנחנו מושכים את המדינה ליציבות, ויש מי שמושך אותה לבלגאן, לכאוס, לעוד בחירות, לחוסר תפקוד. אנחנו בישורת האחרונה של המאמץ הזה, לפנינו ימים מתישים ולילות לבנים בכנסת, אבל התקציב יעבור. העברת התקציב תאפשר לנו את היציבות הפוליטית והכלכלית שדרושה להתמודד עם האתגרים הגדולים הבאים."

עוד הוסיף בנט ואמר: "מה שאני מבקש מכולם בימים הקרובים, זה להתגייס, להסביר לציבור, מול הקמפיינים, מול הפייק, את החשיבות שבהעברת תקציב, כשהפעם האחרונה שהעבירו תקציב בישראל הייתה לפני שלוש שנים וחצי. לא להיגרר לרמת דיון נמוכה, אני רואה שיש כמה חברים באופוזיציה שממש איבדו את זה בימים האחרונים, ראיתי את התמונות – זה דבר בלתי נתפס. הנשק שלנו הוא האמת, מה שאנחנו בונים ועושים פה. אנחנו מעלים את המדינה על המסלול, זו האמת. זו משימה כבירה, חשובה, ציונית ממדרגה ראשונה, והאמת תנצח."

קראו גם:  בן 38 טבע סמוך לחוף אמנון בכנרת והובהל לבית החולים פוריה לאחר החייאה

"זה זמן השיא לאיפוק, גם בהתבטאויות, גם בציוצים, אם לא צריך לומר משהו – לא לומר. לא צריך לטלטל בימים הרגישים האלה את הספינה כדי להרוויח עוד נקודה בבייס". סיים רה"מ את דבריו.

צילום: דוברות הכנסת – דני שם טוב

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם
Close
Back to top button
דילוג לתוכן