חדשות הארץמבזקים

באר שבע: פעוט בן 3 ננעל ברכב לעיני אימו וחולץ בשלום

קריאה התקבלה היום (שלישי) במוקד ארגון ידידים, אודות פעוט כבן שלוש שננעל ברכב בשגגה לעיני אימו, ברחוב גדעון האוזנר בבאר שבע. אור יעקבי ולאון מרזואין, כונני סניף באר שבע, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם, חילצו המתנדבים את הפעוט בשלום ובזריזות, מבלי לגרום כל נזק לרכב.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

אור מספר: “מיד כשקיבלתי את הקריאה מיהרתי למקום. הגעתי לכתובת תוך זמן קצר, וראיתי פעוט שננעל ברכב כתוצאה מנעילה אוטומטית. תוך זמן קצר פתחתי את הרכב וחילצתי את הפעוט בשלום. האם שמחה והודתה לנו מאד. חילוץ ראשון שלי, תחושת סיפוק אדירה”.

באר שבע: פעוט ננעל ברכב לעיני אימו וחולץ בשלום
צילום: ידידים

בידידים שבים ומזכירים להורים להקפיד על נשיאת המפתח בכל יציאה מהרכב קצרה וארוכה כאחת, מחשש לנעילה מרכזית כשהילד בפנים לבדו. בעת נעילה צרו קשר עם המוקד במספר 1230 ללא כוכבית.

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!