מבזקיםספורט

חיבוק מרגש ביד אליהו: עשרת אלפים הצדיעו לפצוע הפיגוע בצומת תפוח

קבוצת מכבי ת"א ערכה שלשום (שלישי) בהיכל יד אליהו מחווה מרגשת לבניה פרץ, אשר נפגע באופן קשה בפיגוע הירי בצומת תפוח. מכבי תל אביב העניקה לבניה פרץ, באמצע המשחק מול קבוצת ז'לגיריס קובנה אות הוקרה אותו העניקו דורון ג'מצי, וראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן, כאשר מעל עשרת אלפים האוהדים והכרוז עומדים ומריעים לפרץ.

בפיגוע הירי בצומת תפוח לפני פחות משנה, נפצע הצעיר בניה פרץ באופן קשה, ואף היה חשש כי יישאר משותק בכל חלקי גופו לכל חייו, אולם לפני כ 10 ימים הודיע ראש מועצת שומרון יוסי דגן לבקשת הוריו של פרץ כי הוא החל להניע את ידיו. מאז הפיגוע מלווה ראש מועצת שומרון את המשפחה יחד עם אל"מ רועי צוויג, ובאחד הביקורים של דגן אצלו, סיפר לו פרץ כי הוא אוהד של מכבי תל אביב, בעקבות כך פנה דגן יחד עם מנהל מחלקת הספורט במועצת שומרון מאיר ברכיה, לדורון ג'מצ'י, סיפר לו על בניה ועל אהדתו למכבי, וזה הזמין את בניה פרץ וראש מועצת שומרון למשחק של מכבי, שם הפתיעו אותו, ובמהלך המשחק העניק ג'מצי לפרץ את מגן ההוקרה של מכבי.

צילום: רועי חדי

כל זאת בזמן שהכרוז הכריז באמצע המשחק: "מארח הערב את בניה פרץ, שנפצע בפיגוע טרור בצומת תפוח, כשהיה בדרכו לישיבה הגבוהה באיתמר, שם התכונן לקראת שירות צבאי משמעותי להכנס לשייטת. הנה בניה מלווה ביוסי דגן ראש מועצה אזורית שומרון, מקבל את מגן ההוקרה, מכוכב העבר שלנו, דורון גמצי שלנו, מצדיעים לך! בניה פרץ!" עשרת האלפים הריעו לפרץ דקות ארוכות.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
צילום: רועי חדי

יוסי דגן, שכאמור השתתף אמש באירוע המרגש אמר: "אני מודה לקבוצת מכבי תל אביב על המחווה האדירה לבניה. עמדנו שם אתמול, כשעשרות האלפים והכרוז כיבדו והריעו לבניה הגיבור, העוצמה והחיבוק זה משהו שלא ניתן לתאר במילים. אני בטוח שהחיבוק הזה ממכבי ומהאוהדים ייתן המון כח לבניה להמשיך ולהילחם את המלחמה היומיומית בשיקום הקשה שהוא עובר. ואנחנו מתחזקים מבניה, ורואים ניסים יום אחרי יום, בזכות האמונה והגבורה שלו והמסירות והנחישות של הוריו אביבה ועופר. אני בטוח שבע"ה, בעזרת כל התפילות של עם ישראל, ובעזרת הנחישות והאמונה שלו הוא יבריא, ויזכה להיות לחם בצה"ל ותלמיד חכם. חייבים לזכור את המאבק היומיומי של נפגעי הטרור, שסוחבים במשך שנים ארוכות פציעות קשות ונלחמים יום יום לשוב לתפקוד, מרגש מאד שמכבי תל אביב לא שוכחת את זה", הוסיף דגן.

עופר פרץ אביו של בניה הודה לראש מועצת שומרון ואמר: "משהו מהמם שאין עליו בעולם שימח את בניה בכל רמח אבריו".

דורון ג'מצי התרגש ואמר: "התרגשנו מאוד לפגוש את בניה ואת הוריו היקרים אביבה ועופר, אנשים גיבורים כולנו מתפללים להחלמתו המהירה, שנוכל לארח אותו על הפרקט".

צילום: מאיר ברכיה, דוברות מכבי תל אביב

Back to top button