חדשות הארץמבזקים

בית שמש: פעוט בן שנתיים ננעל ברכב לבדו וחולץ בשלום

קריאה התקבלה היום (רביעי) במוקד ארגון ידידים, אודות פעוט כבן שנתיים שננעל בשגגה ברכב, ברחוב רבינו חיים הלוי בבית שמש. אברהם רוזנפלד, יצחק רוזנפלד ומוטי בער, מתנדבי סניף בית שמש, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו יחד את הפעוט בשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

אברהם סיפר: "קיבלתי את הקריאה כשהייתי בקרבת מקום. מיהרתי לכתובת, כאשר אליי חוברים מתנדבים נוספים. הגענו לכתובת ובאמצעות הציוד הייעודי שברשותנו, תוך זמן קצר, חילצנו את הפעוט בשלום. מבירור הפרטים בסיום האירוע, עולה כי מפתח הרכב הונח בשגגה, רק לרגע בתא המטען. תא המטען נטרק ודלתות הרכב נותרו נעולות."

בית שמש: פעוט בן שנתיים ננעל ברכב לבדו וחולץ בשלום
צילום: ידידים

בידידים שבים וקוראים להורים לשאת עמם את המפתח בכל יציאה וכניסה לרכב • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!