טכנולוגיהמבזקים

מהיום: כתוביות אוטומטיות בשיחות וידאו זמינות בזום לכל המשתמשים

כתוביות אוטומטיות (תמלול חי) במהלך שיחות הווידאו של זום זמינות מהיום בכל חשבונות המשתמשים בזום – גם בגרסה החינמית. התכונה זו, המספקת כיתוב אוטומטי (בשלב זה באנגלית) במהלך ניהול שיחת זום, זמינה גם עבור חשבונות זום בתשלום ו-Zoom Video Webinars והיא נועדה לסייע לאנשים עם קשיי שמיעה במהלך קיום השיחות.

לדברי מנהלת המוצר בזום, תרזה לארקין, לחברה חשוב שכולם יוכלו להתחבר, לתקשר ולהשתתף בהצלחה באמצעות זום. ״ללא כלי הנגישות המתאימים, אנשים עם מוגבלות מתמודדים עם מחסומים לא פשוטים בעת שימוש בפתרונות תקשורת וידאו. אנו בזום מתמקדים בבניית פלטפורמה שנגישה לכולם, ותכונות כמו כתוביות אוטומטיות הן חלק חשוב מהמשימה הזו״.

כיצד להפעיל כתוביות אוטומטיות

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

כתוביות שנוצרו אוטומטית מספקות כתוביות לדוברים בפגישת וידאו בזום, או בוובינרים של זום.

כדי להתחיל, יש להפעיל את התכונה דרך ה-Zoom Web Portal. הולכים להגדרות, Meetings, תחת In Meetings (advanced), לוחצים על Closed Captions ומאשרים הפעלה.

המשתתפים בשיחה עדיין יכולים לבקש באופן פרטי ממארח ​​הפגישה לאפשר תמלול חי במהלך הפגישה באמצעות סרגל הכלים של הפגישה. זום תומך גם בהפעלת כתוביות באופן ידני וכן באינטגרציה עם שירותי כתוביות של צד שלישי. שירות הכתוביות האוטומטיות זמין בשלב זה באנגלית והחברה מתכננת מתכננים להרחיב אותו גם לשפות אחרות בתקופה הקרובה.

לארקין מדגישה כי זום מציעה תכונות נגישות והנגשה רבות ברחבי פלטפורמת זום, דוגמת מקלדות מונגשות, תמיכה בקורא מסך ותמלול דואר קולי. ״המשימה שלנו היא לאפשר חוויית תקשורת שוויונית יותר״.

למידע נוסף לחצו כאן.

צילום: זום
צילום: זום
Back to top button
רוצה לקבל התראות על עדכונים חדשים? הירשמו לעדכונים באתר ותהיו תמיד מעודכנים בכל מה שקורה. לא כרגע כן אשמח