מבזקיםמשפטי/פלילי

חשד: תושב לקיה בן 32 ביצע עבירות מין חמורות במוסד הרפואי בו הוא עובד כרופא

במשטרת ישראל נפתחה חקירה, בתאריך 3.10, בעקבות חשד לביצוע עבירות מין חמורות של רופא שעבד במוסד רפואי בבאר שבע, כנגד מי שביקשה ממנו את עצתו במהלך משמרתו, אז גם על פי החשד, ביצע את זממו. תלונתה של הצעירה, תושבת הדרום התאפשרה לאחר שהגישה אותה באמצעות נציגת מרכז סיוע לנפגעות עבירות מין.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

כאמור, עם המעבר לחקירה גלויה נעצר החשוד בתאריך ה 11.10, ומאז מעצרו הוארך מעת לעת עד ה 25.10. במשך תקופת מעצרו, ביקשה משטרת ישראל להתיר את פרסום שמו והיום כאמור קיבל בית המשפט המחוזי את עמדת חוקרי תחנת באר שבע והתיר פרסום שמו ותמונתו של החשוד, חסן אבו גריבה, תושב לקיה כבן 32.

במשטרה פונים לציבור ומבקשים, כל מי שבידו מידע או מי שנפלה קורבן לחשוד, לסור לתחנת המשטרה בבאר שבע או להתקשר למוקד 100 של המשטרה.

חסן אבו גריבה
צילום: דוברות המשטרה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!