מבזקים

בת 11 מהכפר ג׳סר א זרקא בעלת צרכים מיוחדים זכתה לביקור של ניידת המשאלות המשטרתית

ניידת המשאלות של משטרת ישראל ערכה הבוקר (חמישי), הפתעה מיוחדת לילדה כבת 11 תושבת ג׳סר א זרקא, בעלת צרכים מיוחדים, כאשר הניידת הגיעה לביתה ולקחה אותה ליום משטרתי גדוש בחוויות. היום המרגש של הילדה החל ביוזמת השוטר הקהילתי של הכפר שיצר קשר עם הוריה של הילדה והציע להגשים לה חלום “להיות שוטרת ליום אחד”.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

כאמור, משאלתה של הילדה הפכה למציאות כאשר שוטרי תחנת ג׳סר א זרקא ויחידות נוספות במחוז חוף נרתמו למשימה וערכו לכבודה יום מיוחד. כבר בתחילת היום הסיעו שוטרים את הילדה בניידת המשאלות של משטרת ישראל לתחנת המשטרה בכפר, תוך הפעלת אורות מהבהבים, הפעלת מערכת הכריזה ומתן הוראות בקשר המשטרתי.

בהגיעה לתחנת המשטרה נערך טקס במעמד מפקד התחנה רב פקד איציק גבאי, בו הוענקו לה דרגות קצונה, תעודת שוטר ותג הנושא את שמה.

לילדה הוצגו אופנועי המשטרה ויחידות פרשים וכלבנים ואף גילוי אמצעי חבלה על ידי הכלבים המשטרתיים ולבסוף הוזמנה לכיבוד קל במשרדו של תחנת המשטרה. הילדה המאושרת, הודתה לשוטרים ואמרה כי זה היה יום מרגש במיוחד עבורה והגשמת חלום.

ניידת המשאלות של המשטרה בג'סר א זרקא
צילום: דוברות המשטרה
ניידת המשאלות של המשטרה בג'סר א זרקא
צילום: דוברות המשטרה
ניידת המשאלות של המשטרה בג'סר א זרקא
צילום: דוברות המשטרה
ניידת המשאלות של המשטרה בג'סר א זרקא
צילום: דוברות המשטרה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!