מבזקיםספורט

אלי אוחנה נגד ‘לה פמיליה’: “לא יכולים לסבול אתכם, לא צריכים את העידוד שלכם”

כוכב העבר של בית”ר ירושלים ויו”ר הקבוצה, אלי אוחנה, תקף היום (רביעי) בטור מיוחד שפורסם באתר הקבוצה את ארגון האוהדים ‘לה פמיליה’ על רקע המהומות ביציע הקבוצה באצטדיון בלומפילד: “שלשום, בפעם הראשונה בחיי, התביישתי להיות חלק מהמועדון. נושא הגזענות הוא מבחיל, מקומם ומרתיח, אך החבורה הזאת של “לה פמיליה” הצליחה לייצר שיאי בושה, גועל ועבריינות גדולים יותר כאשר ביציע בבלומפילד הם היכו אוהדים, חבטו בהם על הרצפה, פצעו לוחם, פגעו בבחורה נכה ולקחו לה הקביים, כל זאת כי הם היו חלק מהגוש שהתנגד לחרם העידוד על קאמסו מארה והקבוצה. זה בלתי נתפס. אנשים תמימים שכל חטאם הוא האהבה לבית”ר והרצון למחוא כפיים לשחקן של הקבוצה צריכים לעבור לינץ’ כזה? אני עדיין לא מצליח לעכל את זה.”

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

אוחנה הוסיף: “נחנו לא יכולים לסבול אתכם. נשמח מאוד אם לא תגיעו יותר ליציעים, לא צריכים את העידוד, הצבע וכל מה שאתם חושבים שהוא נחלתכם הבלעדית, תאמינו לי שנדע להסתדר. ושלא יספרו לי סיפורים כמה דברים טובים הארגון הזה עושה, כל הדברים הטובים מתגמדים לאפס ביחס לתופעות כאלה במגרש. ואגב, אתם יכולים לקלל, אתם יכולים לטנף, וכנראה שזה מה שתעשו, אך אתם לא מטרידים אותי, מבחינתי “לה פמיליה” הפך לשם נרדף לגזענות, אלימות, עבריינות ורוע, משהו שמבריח כל אדם נורמטיבי מלהיות חלק מבית”ר. אני חייב לומר, לא תמיד התבטאתי מספיק באופן נחרץ בעניין הזה, אבל הגיעו מים עד נפש.”

אלי אוחנה נגד ‘לה פמיליה’: “לא יכולים לסבול אתכם, לא צריכים את העידוד שלכם”
צילום: צביקה ישראלי/לע”מ

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!