חדשות הארץמבזקים

נחנך סניף בני עקיבא חדש בשכונת ארמון הנציב בירושלים

ראש העיר ירושלים, משה ליאון, חנך היום (שלישי) את סניף בני עקיבא בשכונת ארמון הנציב. הטקס התקיים הערב בבית ספר הלל חמד ניסויי. עיריית ירושלים, שפועלת להסדיר מבנים לפעילויות מועדוני נוער וסניפי תנועות נוער בכל רחבי העיר, סיימה בימים אלה את השיפוצים במבנים ששימשו עד כה מחסנים בחצר בית הספר. בנוסף לחדרי פעילויות לסניף, הוקצה מבנה שישמש כאולם תפילה לחניכים הפוקדים את הסניף. בחצר בית הספר קיימים חמישה מבנים, אולם כנסים מרכזי, שירותים, מטבח ומחסן המשתרעים על כ-250 מ"ר.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "בשבוע שעבר חנכנו סניף חדש לתנועת בני עקיבא בשכונת הר חומה, והיום אני גאה לעמוד שוב ולחנוך לבני תנועת הנוער בני עקיבא סניף חדש פה, בשכונת ארמון הנציב. סניף זה ישמש לכ-120 בני הנוער בית ומקום לפעילויות רבות ומגוונות, בהן גם סיוע לתושבי השכונה ולתושבי העיר כולה."

קראו גם:  9 צוותי כיבוי פועלים בשריפת קוצים גדולה בגליל העליון, כביש 886 נחסם לתנועה

סגנית ראש עיריית ירושלים ויו"ר הבית היהודי, חגית משה: "הקהילה הדתית בארמון הנציב היא מהקהילות הוותיקות ביותר בעיר, סניף בני עקיבא בשכונה הוא בסיס חברתי משמעותי לתושבי השכונה,אני אני מודה לחברי לסיעת הבית היהודי גורי פויידיגר ולראש העיר על המאמץ שלהם לחדש את מבנה הסניף ולאפשר לצעירי השכונה את המעטפת הטובה ביותר."

מזכ"ל בני עקיבא, יאיר שחל: "אחרי שבשבוע שעבר חנכנו סניף חדש בחומת שמואל- אנחנו חונכים הערב סניף חדש נוסף בארמון הנציב. התנועה גדלה משנה לשנה ומחוז ירושלים צומח ומתרחב. כעת, עם פתיחת חודש ארגון ואירועי השיא התנועתיים זוכים החניכים לסניף משלהם ויוכלו לקיים את הפעילות באופן מלא וראוי. אנו מודים לעיריית ירושלים,לראש העיריה משה ליאון וליהודה פויידיגר, מחזיק תיק תנועות הנוער, על ההירתמות והסיוע לאורך כל הדרך ונערכים כבר להקמת סניפים חדשים ככל שיידרש."

קראו גם:  גנץ: מדינת ישראל ערוכה להגן על תשתיותיה מול כל ...
נחנך סניף בני עקיבא חדש בשכונת ארמון הנציב בירושלים
צילום: ארנון בוסאני
נחנך סניף בני עקיבא חדש בשכונת ארמון הנציב בירושלים
צילום: ארנון בוסאני
נחנך סניף בני עקיבא חדש בשכונת ארמון הנציב בירושלים
צילום: ארנון בוסאני

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן