חדשות הארץמבזקים

תנועת רגבים: "חוק החשמל של רע"מ – פרס לעבריינות"

יו"ר סיעת רע"מ, יו"ר ועדת הפנים ח"כ ואליד טאהא, הגיש למזכירות הכנסת הצ עת חוק לחיבור בתים ללא רישיון בישובים הערבים לחשמל. הקואליציה תבקש פטור מחובת הנחה להצעה ומייד לאחר מכן היא תובא בקריאה טרומית למליאה.

בתנועת רגבים מגיבים למהלך בחריפות. "חוק החשמל" מהווה פרס לעבריינות הבניה במגזר הערבי", אומרים בתנועת רגבים. "איסור חיבור החשמל לבניה לא חוקית הוא אחד הכלים המשמעותיים ביותר של המדינה, במאבק כנגד הבניה הלא חוקית, כדי שהיא תהיה לא משתלמת. אם הצעת החוק של רע"מ תתקבל, המשמעות היא הלבנה בפועל של עשרות אלפי מבנים לא חוקיים".

"אסור שבמדינת ישראל תהיינה שתי מערכות נפרדות לחוקי תכנון ובניה. כאשר במגזר היהודי הם קיימים ונאכפים, ואילו רבבות בתים לא חוקיים במגזר הערבי שבתי המשפט הוציאו להם צווי הריסה, לא רק שהחוק נגדם לא נאכף, אלא הם גם יחוברו לתשתיות עם גושפנקה חוקית", מוסיפים ברגבים. "אנו מצפים מראש הממשלה בנט, שרת הפנים שקד, שר השיכון אלקין ושר המשפטים לעצור כבר עכשיו את הצעת החוק המסוכנת ולשלוח אותה ישר לגריסה".

קראו גם:  בנט: שבת שלום, של מנוחה, עם אהוב שלי ...
צילום: תנועת רגבים

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

2 תגובות

  1. מה חדש,,,כבר עכשיו יש חוק לערבים וחוק ליהודים…
    מוכרים את המדינה בשביל כיסאות, לצערנו רק ההיסטוריה תשפוט…

  2. הם יקבלו חשמל , מים , אדמה ואם יהיה צורך , יפנו עבורם ישוב של יהודים .הערבים השתלטו על אירופה , אפריקה וגם ארה"ב . בעזרת חלאות שבין היהודים , הם ישתלטו על ישראל .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן