חדשות הארץמבזקים

הרצליה ממשיכה במגמת עלייה בכל מדדי הזכאות לבגרות

על פי נתוני משרד החינוך, בשנת הלימודים תש”ף עלו אחוזי הזכאים לבגרות בהרצליה ל- 89.8 אחוז, לעומת 88.3 אחוז בשנה שקדמה לה. מדובר בעליה של 1.4 אחוז. בנוסף, ישנה עליה באחוז הזכאים במקצועות המתמטיקה והאנגלית ברמה של 5 יח”ל. במתמטיקה 5 יח”ל – 30 אחוז זכאים, לעומת 29.4 אחוז בשנה שקדמה לה. באנגלית 5 יח”ל – 68.7 אחוז זכאים, לעומת 68.2 אחוז בשנה שקדמה לה.

אחוז הזכאים לבגרות מצטיינת עלה ל- 23.4 אחוז, לעומת 18.7 אחוז בשנה שקדמה לה. אחוז הנשירה מבתי הספר ירד מ- 0.6 אחוז ל- 0.4 אחוז.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, אמר: “הנתונים המשמחים מהווים עדות למאמץ משולב של מערכת החינוך העירונית, התלמידים וההורים, שיחד מאפשרים ליותר תלמידים להצליח. החינוך המצוין בהרצליה הוא תוצאה ישירה של ההשקעה והמסירות של אנשי החינוך בדור הצעיר. אני גאה בתלמידי הרצליה על הישגיהם.”

קראו גם:  לפיד: ביום שני נביא למליאת הכנסת את חוק ״ממדים ללימודים״...

מ”מ וסגנית רה”ע ממונה על החינוך, איה פרישקולניק, אמרה: “מערכת החינוך העירונית שלנו מוכיחה פעם נוספת את איכותה ומקצועיותה. שיתוף הפעולה בין צוותי ההוראה שלנו, ההורים, התלמידים ואנשי המקצוע באגף החינוך הוא סוד ההצלחה. נמשיך להשקיע את מלוא המשאבים הנדרשים כשטובתם ואושרם של ילדי העיר בראש סדר העדיפויות שלנו.”

מנהל אגף החינוך והערכים, ד”ר יעקב נחום, אמר: “הנתונים הינם עדות לעוצמתה החינוכית והערכית של עיר המאמינה באידאולוגיה ערכית וחברתית, המבוססת על שוויון הזדמנויות בחינוך, גם לאוכלוסיות תלמידים מתוך ומחוץ לעיר, הנמצאות במסגרות חינוך שאינן מוכוונות לבחינות הבגרות. זו תעודת כבוד לכל העוסקים בחינוך ילדינו בעיר הרצליה.”

אילוסטרציה. קרדיט: freepik

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן