חדשות הארץמבזקים

משטרת ישראל ומשרד הבריאות: אזהרה חמורה לציבור עקב פציעות ומוות של משתמשי “נייס גאי”

בהמשך להודעה שיצאה לפני מספר ימים, משטרת ישראל ומשרד הבריאות מבקשים להביא לידיעת הציבור, כי במהלך הימים האחרונים ניכר שימוש מוגבר בסם המוכר בשוק בשם ‘נייס גאי’, אליו הוסף חומר רעיל, אשר גרם לאשפוז המשתמשים בו ואף למוות.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

במסגרת חקירה שניהלה משטרת ישראל יחד עם אגף האכיפה וחטיבת הרפואה במשרד הבריאות, נאספו ממצאים שהועברו לבדיקה. מהחקירה עלה כי סם ה’נייס גאי’ שהוביל לפגיעה ולאשפוז של המשתמשים בהם, נמכר באריזות לבנות ללא כיתוב עליהן (בשונה מאריזות ה’נייס גאי’ המוכרות).

משרד הבריאות מעדכן כי מספר המאושפזים שצרכו סם מסוג “נייס גאי” שעורבב ככל הנראה עם חומר נוגד קרישה, בו נעשה שימוש לצורך הדברת מזיקים ועכברים עלה ל-39. לראשונה חלק מהמאושפזים נמצאים גם בבתי חולים במרכז ובדרום הארץ. משטרת ישראל ומשרד הבריאות מדגישים כי ה’נייס גאי’ מכיל סמים מסוכנים שהשימוש בהם אינו חוקי.

אזהרה לציבור עקב פציעות ומוות של משתמשי נייס גאי
צילום: דוברות המשטרה
אזהרה לציבור עקב פציעות ומוות של משתמשי נייס גאי
צילום: דוברות המשטרה

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!