מבזקיםצבא וביטחון

עסקת ענק ביטחונית בין ישראל וצ’כיה: נמכרו ארבע סוללות הגנה אווירית בשווי 620 מיליון דולר

בטקס חגיגי, שנערך היום (שלישי) במשרד ההגנה בפראג, חתמו מנכ”ל משרד הביטחון, אלוף (מיל’) אמיר אשל, וסגן שר ההגנה הצ’כי, לובור קודלקה על הסכם הרכש הביטחוני הגדול ביותר בין שתי המדינות. במסגרת ההסכם, שהובל על ידי אגף הסיוע לייצוא הביטחוני סיבט, תצטייד צ’כיה ב-4 סוללות “ספיידר” (SPYDER) מתוצרת חברת רפאל, הכוללות גם מערכות מכ”מ MMR מתוצרת התעשייה האווירית.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

שר הביטחון, בני גנץ, אמר: “אני מודה לידידי שר ההגנה הצ’כי, לובומיר מטנאר על ההסכם החשוב והברית הביטחונית העמוקה בין שתי המדינות. מדובר בעסקה בעלת חשיבות אסטרטגית עם מדינה מברית נאט”ו, שתייצר מקומות עבודה איכותיים בשתי המדינות. אני גאה בתעשיות הביטחוניות הישראליות ובפיתוחים הטכנולוגיים המתקדמים שלהם המבוקשים במדינות רבות בעולם. אני מודה לאנשי סיבט ורפאל שקידמו את העסקה הזו.

צילום: חברת רפאל
צילום: אגף דוברות והסברה, משרד הביטחון
צילום: אגף דוברות והסברה, משרד הביטחון

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!