מבזקיםפוליטי / מדיני

גדעון סער בישיבת סיעה: המשימה החשובה ביותר היא תקציב המדינה וחוק ההסדרים

מפלגת תקווה חדשה קיימה היום (שני) ישיבת סיעה כהכנה לפתיחת מושב הכנסת.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

דבריו של יו״ר תקווה חדשה, גדעון סער, בפתח ישיבת הסיעה: “המשימה החשובה ביותר בפתחו של המושב הזה: אישור תקציב המדינה וחוק ההסדרים בקריאה שנייה ושלישית. הצלחה במשימה זו תסיים שלוש שנים של חוסר יציבות ותחזיר את ישראל למסלול של יציבות פוליטית וכלכלית, החשובות לה כל כך. נושא קריטי נוסף שהוזנח שנים רבות: הוא החזרת המשילות וטיפול בפשיעה במגזר הערבי. אנחנו נשלים את חקיקת חוק עונשי מינימום למחזיקים ולסוחרים בנשק בלתי חוקי. נאשר הרחבת סמכויות בתי המשפט הכלכליים על מנת להתמודד טוב יותר עם פשיעה כלכלית – עבירות מס והלבנת הון כבדות – שארגוני הפשיעה מבצעים.”

“אביא לכנסת גם חוקים נוספים (כגון הרחבת סמכויות החיפוש למניעת העלמת ראיות) הנדרשים למשטרה ולמדינה כדי לתת כלים טובים יותר להתמודד עם הפשיעה הזאת. תקווה חדשה תקדם נושאים חברתיים חשובים הנוגעים לכל אזרחי ישראל, העברת מעונות היום לאחריות משרד החינוך. שוחחתי שלשום עם שר האוצר: אני קורא למשרד האוצר לשבת ברצינות לשולחן המו”מ עם המטפלות. ההשקעה הטובה ביותר בחינוך היא בגיל הרך. זה נושא נוסף שהוזנח במשך שנים. “הוסיף סער.

עוד הוסיף יו”ר הסיעה ואמר: “תנאי ההעסקה וגם ההכשרה של המטפלות בגיל הרך הם מהדברים היותר חשובים שיש לקדם. הגנת על ילדים מפני סכנות ברשת, היום הקמתי ועדת מנכ”לים בראשות מנכ”ל משרד המשפטים שתקדם את הנושא הזה, קידום דיור ציבורי לאוכלוסיות שזכאיות לכך ולצידה תכנית מחיר מטרה להוזלת מחירי הדיור בפריפריה, אינטרנט מהיר בכל מקום בארץ בדגש על הפריפריה זה מרכיב חשוב גם בקדמה הכלכלית וגם במדיניות של סגירת פערים, נשמור על ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית ונביא חקיקה מתקדמת בנושאים שלא טופלו שנים, חוק יסוד: זכויות במשפט יקדם את זכויות אזרחי ישראל בהליכי חקירה ומשפט כיאה למדינה יהודית ודמוקרטית. גם הוא יובא לכנסת בכנס החורף הזה.”

גדעון סער בישיבת סיעה: המשימה החשובה ביותר היא תקציב המדינה וחוק ההסדרים
צילום: דוברות הכנסת – נועם מושקוביץ

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!