מבזקיםפוליטי / מדיני

חברי הליכוד תוקפים את סער לאחר מתן “אור ירוק” לפתיחת ועדת חקירה בפרשת הצוללות

בכירי הליכוד תקפו היום (ראשון) את שר המשפטים, גדעון סער, לאחר שנודע כי הוא תומך ואף נתן “אור ירוק” לפתיחת ועדת חקירה בעניין פרשת הצוללות.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

חה”כ, תא”ל (במיל’) מירי רגב, הליכוד: “ועדת החקירה הזו היא מסע נקמה אישי של גדעון סער הנגוע בניגוד עניינים מובהק, כנגד ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו. פעם אחר פעם, פועל סער בדרכים לא דמוקרטיות, ממניעים אישיים כדי לפגוע ולהזיז מדרכו את נתניהו. למה סער לא פותח ועדת חקירה על המימד החמישי? היכן ועדת החקירה על הקשר של נפתלי בנט עם וואלה? עד לאן יגיעו קשרי השתיקה של שר המשפטים עם השמאל, התקשורת ובתי המשפט. פשוט ביזיון.”

חה”כ ד”ר שלמה קרעי צייץ בחשבון הטוויטר שלו: “אני פשוט מרחם על האיש הזה, יחד עם היועמ”ש הנעלם, הם רואים את התפוררות התיקים שנתפרו לרה”מ נתניהו, והפחד אוחז בהם. הם רימו את הציבור, המציאו מניעות משפטיות, דאגו לחברים עד שהצליחו להחליף את השלטון. הם חשבו שבזה נגמר הסיפור אבל עם ישראל מחכה לנתניהו. והם רועדים, אוי, כמה שהם רועדים.”

צילום: אתר הכנסת

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!