מבזקיםמרקיםמשפטי/פלילי

אנשי אקדמיה, הפצ”ר לשעבר ושמונה נשים: אלו המועמדים לכהונה בעליון

שר המשפטים גדעון סער פרסם היום (חמישי) את המועמדים לכס השיפוט בבית המשפט העליון. בסבב הנוכחי הוועדה לבחירת שופטים תבחר בארבעה שופטים חדשים- מספר משמעותי לכל הדעות.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

המועמדים הם: השופטת מיכל אגמון-גונן, הפרקליט הצבאי הראשי לשעבר האלוף (מיל’) שרון אפק, ד”ר יעל ארידור-בר אילן, השופטת תמר בזק-רפפורט, השופט אליהו ביתן, השופט גרשון גונטובניק, האפוטרופוס הכללי והכונס הראשי לשעבר פרופ’ דוד האן. פרופ’ אביעד הכהן, השופט רם וינוגרד, ד”ר חגי ויניצקי, השופט צבי ויצמן, היועמ”ש לשעבר של הכנסת איל ינון ומנכ”לית משרד המשפטים לשעבר סיגל יעקבי.

כמו כן נמנים על המועמדים השופטת רויטל יפה-כ”ץ, השופט חאלד כבוב, רעייתו של השר לשעבר יובל שטייניץ השופטת גילה כנפי-שטייניץ, פרופ’ שחר ליפשיץ, מנהל בתי המשפט השופט יגאל מרזל, פרופ’ סוזי נבות, השופט רון סוקול, הסניגור הציבורי הראשי לשעבר פרופ’ יואב ספיר, השופטת רות רונן, נתי שמחוני ויעקב שרביט.

אנשי אקדמיה, הפצ”ר לשעבר ושמונה נשים: אלו המועמדים לכהונה בעליון
ארכיון. צילום: לשכת העיתונות הממשלתית

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!