חדשות הארץמבזקים

לראשונה: ועידה בהשתתפות נשיא המדינה ורה”מ תיערך ברמת הגולן

ועידה כלכלית ראשונה מסוגה תתקיים בחודש הבא ברמת הגולן. הוועידה לכלכלה ופיתוח אזורי, שיקיים העיתון מקור ראשון בשיתוף המועצה האזורית גולן, תתקיים ב-11.10.2021 (ה’ מרחשוון תשפ”ב ) במתחם רוח הגולן ביישוב חיספין. בוועידה צפויים לקחת חלק נשיא המדינה יצחק הרצוג, רה”מ נפתלי בנט, שרים, אישי ציבור, אנשי כלכלה ותעשיה, יזמים ועוד. מטרת הועידה הינה להציב בראש סדר העדיפות הלאומי את פיתוחה ושגשוגה של רמת הגולן ולהציג חזון עתידי הרואה את רמת הגולן כנדבך מרכזי להתעצמותה הכלכלית והאזורית של מדינת ישראל.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

בין היתר ישתתפו בוועידה שרת הפנים איילת שקד, שר הבינוי והשיכון זאב אלקין, שרת האנרגיה קארין אלהרר, שר התקשורת יועז הנדל, מנכ”ל רשות מקרקעי ישראל יעקב קוינט, יו”ר ההסתדרות הציונית יעקב חגואל, יו”ר קק”ל אברהם דובדבני, מנכ”ל משרד הפנים יאיר הירש, מנכ”ל משרד הבינוי והשיכון אביעד פרידמן, מנכ”לית משרד החקלאות ופיתוח הכפר נעמה קאופמן-פס, מנכ”לית המשרד להגנת הסביבה גלית כהן, מנכ”ל משרד האנרגיה אודי אדירי, נשיא איגוד התעשיינים ד”ר רון תומר, ראש המועצה האזורית גולן חיים רוקח, ראש מועצת קצרין דמיטרי אפרצ’ב, ראש מועצת מג’דל שמס דולאן אבו-סלאח ועוד.

מנכ”לית מקור ראשון מוריה שלום: “עצם ההחלטה לקיים ועידה כלכלית ראשונה ברמת הגולן מהווה אמירה וקריאת כיוון משמעותית לממשלת ישראל, ליזמים, אנשי תעשיה, כלכלנים ועוד. הפוטנציאל הטמון בפיתוחה האזורי של רמת הגולן עבור מדינת ישראל הוא עצום- ולעיתים נראה כי מדובר בפספוס אדיר ברמה הלאומית. בוועידה נשים על השולחן את כל הנושאים שעשויים, באמצעות קבלת החלטות נכונה, לסייע להצעיד את רמת הגולן שנים קדימה.”

צילום: מארק ניימן לע״מ

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!