מבזקיםפוליטי / מדיני

עצרת האו"ם הכללית: בנט נפגש עם נציגי ממשלות בחריין ואיחוד האמירויות

ראש הממשלה, נפתלי בנט, קיים אמש (ראשון, שעון ארה"ב) פגישה משולשת עם שר החוץ של בחריין, עבד אללטיף בן ראשד אלזיאני, ועם השר לענייני מדינה במשרד החוץ של איחוד האמירויות, ח'ליפה שאהין אלמרר, בשולי העצרת הכללית של האו"ם בניו יורק.

השלושה ציינו את יום השנה להסכמי אברהם שחל החודש. ראש הממשלה בנט אמר, כי ישראל שואפת להדק ולחזק את היחסים עם איחוד האמירויות ובחריין, בכל התחומים, והוסיף, כי הוא מקווה שמדינות נוספות באזור יצטרפו למעגל השלום.

מדברי ראש הממשלה, נפתלי בנט, בפתח הפגישה: "אני כל-כך שמח לפגוש אתכם. חשוב שניפגש בציון שנה להסכמי אברהם, אשר להם משמעות רבה מבחינתנו. ראשית, אני רוצה לספר לכם שפגשתי את מלך ירדן ואת נשיא מצרים, והם כמובן מרוצים מהיחסים בין המדינות שלנו, ואני רוצה להבטיח לכם המשכיות. אנחנו יציבים, ואנחנו מאמינים במערכת היחסים הזו, ואנחנו רוצים להאריך אותה עד כמה שאפשר".

קראו גם:  המשטרה סגרה עסק למכירת מכוניות בהוד השרון לאחר שהוצת יממה קודם לכן

לאחר הפגישה, צייץ בנט בחשבון הטוויטר שלו את התייחסותו למפגש המשולש: "‏שמחתי לפגוש היום בניו יורק את שר החוץ של בחריין והשר לענייני מדינה במשרד החוץ של איחוד האמירויות. אנו שואפים להדק את היחסים בין המדינות, בכל התחומים, ומקווים שמדינות נוספות באזור יצטרפו להסכמי אברהם."

בנט בפגישה עם נציגי בחריין והאמירויות
צילום: אבי אוחיון /לע"מ
בנט בפגישה עם נציגי בחריין והאמירויות
צילום: אבי אוחיון /לע"מ


צילום: עומר מירון /לע"מ
סאונד: בן פרץ /לע"מ

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן