מבזקיםפוליטי / מדיני

נתניהו: “ממשלה כושלת שחייבת להפסיק לעסוק בהישרדותה הפוליטית ולהתחיל לעבוד”

ראש האופוזיציה, בנימין נתניהו, תקף היום (שני) את ממשלת בנט ומדיניות ההכלה שקבעה, בנוסף למחדלים האחרונים הכוללים את בריחת המחבלים מכלא גלבוע ורציחתו של הלוחם בראל חדריה שמואלי ז”ל, ולאחר הפיגוע היום בתחנה המרכזית בירושלים.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

דברי נתניהו: “לפני יומיים, בניגוד לעמדת המשטרה, בנט הסיר את הסגר על יהודה ושומרון. את התוצאה המצערת קיבלנו היום בפיגוע טרור בתחנה המרכזית בירושלים. אני משבח את כוחות הביטחון שניטרלו את המחבלים בפיגועים בירושלים ובגוש עציון, ושולח איחולי החלמה לפצועים.”

עוד הוסיף נתניהו: “בזמן שבנט נמצא במצרים כדי לתת עוד מתנות חינם לפלסטינים ולהחזיר אותם לסדר היום העולמי, הממשלה הכושלת שלו מכילה אלף מתים מקורונה, מכילה בריחת מחבלים מהכלא, מכילה את רצח הלוחם בראל שמואלי ז״ל, מכילה את הירי לדרום, את חזרת הטרור לרחובותינו. הממשלה חייבת להחזיר את השקט והביטחון לאזרחי ישראל.”

“היא חייבת למנוע את עשרות הנפטרים מקורונה מדי יום כתוצאה מהשתוללות המגיפה בלי הנחיות ובלי אכיפה. הממשלה הכושלת הזאת חייבת להפסיק להיות עסוקה בהישרדותה הפוליטית ולהתחיל לעבוד למען בריאותכם ולמען ביטחונכם, למענכם אזרחי ישראל.” סיים יו”ר האופוזיציה את דבריו.

נתניהו: “ממשלה כושלת שחייבת להפסיק לעסוק בהישרדותה הפוליטית ולהתחיל לעבוד”
צילום: קובי גדעון /לע”מ

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!