מבזקיםצבא וביטחון

הרמטכ"ל: זה אירוע שיש לו השפעות אזוריות והקרנה בגזרות נוספות, נערכים לכלל התרחישים

הרמטכ"ל אביב כוכבי, ביקר מוקדם יותר היום (שבת) את הכוחות המשתתפים במאמץ לאיתור המחבלים. הרמטכ"ל הגיע לחמ״ל המשותף, ממנו מתנהלים מאמצי האיתור אחר האסירים הנמלטים, שם פגש גם את לוחמי יחידת ״מרעול״ אשר סייעו באיתור המחבלים לפנות בוקר. 

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

במסגרת הביקור קיים הרמטכ"ל הערכת מצב עם מפקד המחוז הצפוני במשטרת ישראל, נציגי שירות הביטחון הכללי, נציגי מג״ב, שב״ס, ראש אמ״ץ, מפקד חטיבת ״מנשה״ ומפקדי יחידות מיוחדות, במהלכה הוצגו לו עיקרי הפעולות לאיתור המחבלים עד כה ותכנון המאמצים להמשך.

צילום: דובר צה"ל

הרמטכ״ל כוכבי אמר: ״שיתוף הפעולה בין ארגוני והמקצוענות הוא המפתח לאיתור המחבלים, כפי שהוכחתם בימים האחרונים. זה אירוע שיש לו השפעות אזוריות והקרנה בגזרות נוספות, ואנחנו נערכים לכלל התרחישים. אני מברך על התוצאות עד כה, ונמשיך במאמץ עד שכל מחבל שברח – ייתפס. אלפי לוחמים בשטח, במטה וביחידות המודיעין מנסים לפצח וללכוד המחבלים. אנחנו נעשה את כל הנדרש, בכל הכח, באמצעות יכולות עומק, טכנולוגיה, מודיעין ואמצעים מיוחדים. אני מודה לכם על העבודה הקשה שלכם, המשימה עוד לא תמה״.

צילום: דובר צה"ל
צילום: דובר צה"ל

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!