מבזקיםרצועת עזה

צה”ל תקף ברצועת עזה בתגובה להפרחת בלוני התבערה לעבר העוטף

כלי טיס של חיל האוויר תקפו הערב (שני) מטרות טרור של חמאס ברצועת עזה בתגובה להפחת בלוני התבערה מוקדם יותר היום לעבר יישובי העוטף. במהלך היום צוותי הכיבוי פעלו בשלוש שריפות בקיבוץ ניר עם שבמועצה האזורית שער הנגב אשר נגרמו כתוצאה מבלוני התבערה.

מדובר צה”ל נמסר: “מטוסי קרב תקפו הלילה (ג׳), אתר לייצור רקטות של ארגון הטרור חמאס וכן מתחם צבאי בחאן יונס בו ממוקם מפעל בטון המשמש לבניית מנהרות טרור. המתחם ממוקם במרחב אזרחי בסמוך לאתרי תרבות, מסגדים ומתקן מים. זוהי עדות נוספת לכך שחמאס ממקם במכוון את נכסיו בלב האוכלוסיה האזרחית ברצועת עזה. התקיפות בוצעו בתגובה להפרחת בלוני התבערה לשטח ישראל מוקדם יותר. צה״ל ימשיך להגיב בתקיפות כנגד נסיונות הטרור ורואה בארגון הטרור חמאס כאחראי לכל הנעשה בשטח הרצועה.”

קראו גם:  רוכב אופנוע בן 17 נפצע בינוני בתאונת דרכים בטבריה

חאזם קאסם, דובר חמאס אמר בתגובה לתקיפה: “ההפצצה הציונית על רצועת עזה – ניסיון של הכיבוש להסתיר את חוסר יכולתו וכישלונו להתמודד עם מאבק עמנו, במיוחד לאחר המבצע ההירואי בו לקחו שישה מלוחמי עמנו את חירותם מהכלא בגלבוע. סכסוך זה בין עמנו והתנגדותו מול הכובש, יימשך עד אשר עמנו יוציא את כל חירותו מהמתיישב הציוני על כל ארץ פלסטין.‌‌”

צילום: דובר צה”ל

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן