מבזקיםצבא וביטחון

רה”מ בביקור חיילים במוצב צופים בשומרון: עליכם להיות דרוכים עד ללכידת המחבלים

ראש הממשלה, נפתלי בנט, ביקר היום (שני), במוצב צופים שבשומרון, חיילים מחטיבות צנחנים, גולני, יחידת דובדבן, פיקוד העורף, חיל איסוף קרבי, מג”ב ומשטרה צבאית.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News
ביקור רה"מ במוצב צופים
צילום: עמוס בן גרשום / לע”מ

רה”מ שוחח עם החיילים ושמע מהם על עשייתם ועל ההכנות בבסיס לקראת החג, איחל לחיילים שנה טובה ומבורכת ואמר, כי בזכותם ובזכות חיילים רבים המשרתים בחג, מדינת ישראל בטוחה ואזרחיה חוגגים בשלווה.

ביקור רה"מ במוצב צופים
צילום: עמוס בן גרשום / לע”מ

מדברי ראש הממשלה בהרמת כוסית לרגל השנה החדשה: “כשאני פוגש פה אתכם, הלוחמים והלוחמות, זה נוסך בי הרבה ביטחון שיש על מי לסמוך. בחגים הקרובים יגיעו הרבה מאוד מטיילים מרחבי הארץ, כי פחות יוצאים לחו”ל, וזה דבר מבורך. האחריות שלכם תהיה לשמור עליהם במהלך החגים, כי יש איומים רבים ואנחנו חייבים להמשיך לעמוד על המשמר. עליכם להיות דרוכים במיוחד עד ללכידת המחבלים שברחו הבוקר מכלא גלבוע.”

ביקור רה"מ במוצב צופים
צילום: עמוס בן גרשום / לע”מ

את דבריו סיים בנט באיחולים לחיילים לרגל ראש השנה ואמר: “אני מקווה שבכל בוקר כשאתם מתעוררים, אתם מבינים שבהימצאותכם פה אתם מצילים חיים. אני גאה בכם מאוד, סומך עליכם, ומאחל לכם שנה טובה, מתוקה ובריאה”.

ביקור רה"מ במוצב צופים
צילום: עמוס בן גרשום / לע”מ

מוקדם יותר הבוקר, קיבל רה”מ בנט סקירה ביטחונית קצרה על האזור ממפקד פיקוד מרכז, אלוף יהודה פוקס, וממח”ט אפרים, אל”מ מורדי וייס, וכן, הרים כוסית לרגל השנה החדשה עמם ועם מג”ד גדוד קדם, סא”ל אשר בנישתי, מג”ד סיירת גולני, סא”ל מתן פלדמן ומפקדים נוספים. לביקור התלווה המזכיר הצבאי של רה”מ, אלוף אבי גיל.


צילום: רועי אברהם / לע”מ

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!