בריאותמבזקים

חולת קורונה בת 14 פונתה לבית החולים שערי צדק בירושלים לאחר החמרה במצבה

צעירה בת 14, לא מחוסנת ולא סובלת ממחלות רקע, פונתה למרכז הרפואי שערי צדק בירושלים לפנות בוקר (שלישי), לאחר החמרה במצבה הבריאותי בשל מחלת קורונה קשה. הנערה מאושפזת כעת במחלקה לטיפול נמרץ ילדים עם מחלה ריאתית קשה ואי ספיקה ריאתית.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

״הנערה מטופלת במתן תרופות המותאמת למחלת קורונה קשה ונתמכת נשימתית. תמונת הריאות מעידה על אי ספיקה ריאתית אקוטית. אנו מרכזים את מרב המאמצים לייצוב הנשימה וממשיכים במעקב רציף ומתמשך אחר ההתפתחויות ולמנוע הידרדרות מהירה נוספת״. מסביר ד״ר ג׳אק בראון, מנהל היחידה לטיפול נמרץ ילדים במרכז הרפואי שערי צדק.

״מפרוץ המגפה ראינו מעט מאוד מקרים של תחלואה נשימתית משמעותית בילדים. זהו מקרה שני נוסף בעשרה ימים של תחלואה נשימתית קשה שעד כה ראינו רק במבוגרים, עם צורך בהנשמה לא חודרנית, בנערים בריאים ללא מחלות רקע כאשר בשני המקרים, אינם מחוסנים״. מוסיפה ד״ר משכית בר מאיר, מנהלת היחידה למחלות זיהומיות בילדים במרכז הרפואי שערי צדק.

בת 14 חולת קורונה במצב קשה
ד״ר משכית בר מאיר. צילום: דוברות שערי צדק
בת 14 חולת קורונה במצב קשה
ד״ר ג׳אק בראון. צילום: דוברות שערי צדק
חולת קורונה בת 14 פונתה לבית החולים שערי צדק בירושלים לאחר החמרה במצבה
צילום: freepik

חולת קורונה בת 14 פונתה לבית החולים שערי צדק בירושלים לאחר החמרה במצבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!