בריאותמבזקים

מבצע ‘חיסונים עד הבית’ של מד”א ומשרד הבריאות יגיע לצפת ובאר שבע

מבצע ‘חיסונים עד הבית’ של משרד הבריאות ומגן דוד אדום יגיע מחר (שלישי) לשכונה ד’ בבאר שבע ולעיר צפת במטרה להעלות את אחוז המתחסנים באוכלוסייה, כחלק מהמאבק הלאומי בנגיף הקורונה.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

החיסונים הם על פי הנחיות משרד הבריאות, לאלו שטרם התחסנו חיסון ראשון, כולל מחלימים שעברו שלושה חודשים מההחלמה ואלו שנדרשים לחיסון שני, כאשר החיסון הראשון בוצע לפני 21 יום. חיסון שלישי יינתן אם עברו חמישה חודשים מהחיסון השני. נוער מגיל 12 ועד 18 נדרשים להביא אישור החתום על ידי אחד ההורים, ניתן להוריד מאתר מד”א בקישור: https://www.mdais.org/101/stopcoronavirus.

באר שבע, רחוב אלכסנדר ינאי 3 (שכונה ד’), במרכז קהילתי נעורים משעה 18:00 עד 23:00.
צפת, רחוב הפלמ”ח בבית יגאל אלון משעה 10:00 עד 16:00.

מיקומי ושעות פעילות של אתרי חיסונים נוספים של מד”א ברחבי הארץ ניתן למצוא באתר מד”א: https://www.mdais.org/101/Location-speed-vaccine.

חיסונים עד הבית
צילום: דוברות מד”א
חיסונים עד הבית
צילום: דוברות מד”א

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!