חדשות הארץמבזקים

מפכ"ל המשטרה וחה"כ מירב בן ארי נפגשו בעניין הפשיעה בחברה הערבית

בפגישה שנערכה היום (שני) בלשכתו של מפכ״ל המשטרה רנ"צ יעקב שבתאי, דנו המפכ״ל ויו״ר הוועדה לביטחון פנים באתגרי ביטחון הפנים העומדים בפניהם, בין היתר טיפול בפשיעה בחברה הערבית וחיזוק אמון הציבור במשטרה. בפגישה סיכמו השניים על טיפול בנושאים הבוערים בחברה הישראלית למען אזרחי המדינה.

מפכ"ל המשטרה רנ״צ קובי שבתאי מסר כי: "אני מברך על כל מפגש ושיתוף פעולה שתכליתו חיזוק המשטרה למען ביטחונם של אזרחי ישראל. למשטרה כאמור משימות ואתגרים רבים, ואנו יחד עם כל הגורמים לרבות הועדה לביטחון הפנים בראשותה של ח"כ מירב בן עמי, נמצא את הדרך לעמוד מולם איתנים מתמיד. משימות רבות לפנינו ואנו בטוחים שנעמוד בהן ונדע לעבוד ביחד״.

קראו גם:  לפיד: תראו כמה הספקנו בשנה אחת בשלטון, וזו רק ההתחלה>...

יו״ר הוועדה לביטחון פנים חברת בכנסת מירב בן ארי הוסיפה: ״שמחתי לפגוש את רנ"צ קובי שבתאי, איש רציני ומעמיק ולשמוע ממנו על המשימות הארגוניות של משטרת ישראל לשנים הקרובות. מצאנו שאנו רואים עין בעין בנושאים רבים ואני משוכנעת ששיתוף הפעולה בינינו יהיה מצוין. אתגרים רבים בנושאי ביטחון פנים ניצבים בפנינו בקדנציה הנוכחית, הפשיעה בחברה הערבית, טיפול בערים המעורבות, שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, חיזוק אמון הציבור במשטרה ועוד, אני בטוחה שנדע לעבוד ביחד למען אזרחי המדינה.״

ארכיון: צילום: דוברות המשטרה
ח"כ מירב בן ארי (צילום: אתר הכנסת)

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם
Close
Back to top button
דילוג לתוכן