חדשות הארץמבזקים

מאבק הנכים: מפגינים חסמו את כביש 4 צומת בצרה לכיוון דרום

הנכים ממשיכים במאבקם, וחסמו לפני זמן קצר (ראשון) את כביש 4 צומת בצרה מכיוון צפון לדרום. נהגים מתבקשים לפנות דרך כביש 2 וכביש 551.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

מדוברות המאבק נמסר: "כל עוד לא ימצא פיתרון סופי להעברת כספי הרטרו באופן מיידי לנכים נמשיך לראות את הנכים נלחמים נגד משרד האוצר וממשלת ישראל על אוכל ותרופות. צר לנו מאוד כח ממשלת ישראל ומשרד האוצר החליטו לחסל אוכלוסייה שלמה שבסך הכל נלחמת על פרוסת לחם ותרופות. לצערנו מאבק הנכים יקבל בימים הקרובים תפנית משמעותית במאבק ושוב נופיע על מסכיי החדשות ותחנות הרדיו בכדי להסביר למה ממשלת ישראל ומשרד האוצר לא מעבירים את הכספים שמגיעים לנו וכתובים בחוק."

מוביל קבוצת "הנכים הופכים לפנתרים" אייל כהן, אמר: "נמשיך לפגוע בכלכלת ישראל ואף נחמיר את כלל החסימות לרחביי הארץ אם לא יתקבלו תשובות במהלך היום ממשרד ראש הממשלה וממשרד האוצר".

צילום: דוברות מאבק הנכים
צילום: דוברות מאבק הנכים

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!