מבזקיםמשפטי/פלילי

אישום: בן 26 מירושלים ארב לנער בן 19 התיז עליו גז מדמיע ודקר אותו

פרקליטות מחוז ירושלים, הגישה לפני זמן קצר (שישי) לבית המשפט המחוזי בעיר, כתב אישום כנגד חיים רפאל אטל, בן 26, תושב ירושלים, בגין חבלה בכוונה מחמירה ותקיפה.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עו”ד נתי בן חמו, בין הנאשם למתלונן בן ה-19, שרר סכסוך שטיבו לא ידוע. בלילה שבין ה-18.8.21 ל-19.8.21 הגיע הנאשם מצויד בחפץ חד וגז מדמיע לביתו של המתלונן, כשהוא לבוש בבגדים שחורים, חבוש בכובע שחור ועל פניו עוטה מסיכת פנים שחורה. הנאשם ארב למתלונן בחדר המדרגות בקומת מגוריו וכארבע שעות לאחר מכן המתלונן שב לביתו יחד עם בת זוגו, הוא יצא מהמעלית והנאשם הבחין בו מתקרב לדלת ביתו, אז הוא רץ לעברו, אחז בו מאחור, התיז עליו גז מדמיע, ודקר אותו ארבע פעמים באמצעות חפץ חד.

בת זוגו של המתלונן שעמדה בתוך המעלית ראתה את הנאשם תוקף את המתלונן והחלה לצעוק בבהלה. בשלב זה, שחרר הנאשם את אחיזתו מהמתלונן, נכנס למעלית, אמר לבת הזוג של המתלונן לצאת מהמעלית והתיז עליה גז מדמיע, יצא מהבניין ונמלט בריצה מהמקום. כתוצאה ממעשיו של הנאשם, נגרמו למתלונן חבלות בגופו והוא עבר ניתוח בבטנו.

הפרקליטות מבקשת מבית המשפט להורות על מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

אישום: בן 26 מירושלים ארב לנער בן 19 התיז עליו גז מדמיע ודקר אותו
אילוסטרציה. קרדיט: freepik

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!