מבזקיםצבא וביטחון

ראש עיריית שדרות לרה"מ בנט: "תקצב במיידי את החלפת חלונות הממ"דים"

אש עיריית שדרות, אלון דוידי, שלח היום (שני) מכתב לראש הממשלה, נפתלי בנט, בנושא החלפת חלונות הממ"דים בשדרות.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

כזכור, בעקבות הירצחו של הילד עידו אביגל במבצע "שומר החומות" מפגיעת רסיס רקטה שחדר את חלון הממ"ד בו שהה, המליץ מפקד פיקוד העורף, האלוף אורי גורדין, להחליף את חלונות הממ"דים בבתים בעוטף עזה (טווח 7 ק"מ) הפונים לכיוון הרצועה לעובי של 32 מ"מ.
עד כה, למיטב ידיעתנו, הפרויקט לא תוקצב ובוודאי שלא יצא לפועל, מלבד מספר בתים בודדים, בהם הבית בו נהרג עידו ז"ל.

"האירוע הטרגי הזה, שהעציב את כולנו ובוודאי גם אותך, טלטל את תושבי שדרות ועוטף עזה, שעד אותו אירוע הרגישו בטוחים כששהו בממ"ד", כתב דוידי לבנט.

דוידי גם הזכיר את פגישתו של ראש הממשלה עם שני ואסף אביגל, הוריו של עידו ז"ל. "אני משוכנע שדיברתם גם על הנושא של תחושת הביטחון בממ"ד והעובדה שעידו נהרג על-אף ששהה בממ"ד ומילא אחר ההנחיות", כתב דוידי.

לפני כחודש, בפגישה של ראש הממשלה עם ראשי רשויות העוטף במרכז ההפעלה בשדרות, ביקש דוידי מבנט לתקצב באופן מיידי את הפרויקט על מנת שעשרות אלפי התושבים יוכלו להחליף את החלונות ולהשיב את תחושת הביטחון המינימלית בזמן שהם נכנסים לממ"ד בעת אזעקה.

"לצערי שום דבר לא התקדם מאז אותה פגישה. אני קורא לך לא להתעלם מפנייתי זו, לתקצב באופן מיידי את החלפת חלונות הממ"ד ולדאוג להצלת חיי תושבי העוטף ושדרות", סיכם דוידי את מכתבו.

צילום: קובי גדעון, לע"מ

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!