מבזקיםמשפטי/פלילי

עו"ד מהוד השרון נעצר בחשד להעלמת הכנסות בסכום של כ- 1.2 מיליון ₪ אותם משך מהחברה שבבעלותו מבלי לדווח על כך כהכנסה

עורך הדין ברק רון נעצר בחשד להעלמת הכנסות של כ-1.2 מיליון ₪ אותם משך מחברה שבבעלותו, זאת מבלי לדווח על כך כהכנסה לפי סעיף 3(ט1) בפקודת מס הכנסה. כבוד השופטת מיה רויזמן-אלדור מבית משפט השלום בתל אביב-יפו נעתרה לבקשת משרד פקיד שומה חקירות מס הכנסה תל אביב ושחררה את החשוד בתנאים מגבילים.

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק פורטל עורכי דין נועם קוריס

 ועוד כמה מאמרים שכתבתי:

עו"ד נועם קוריס על תביעה ייצוגית ומיליארדי שקלים לציבור – רשת 13

עו"ד נועם קוריס כותב ברשת קו עיתונות

עו"ד נועם קוריס מבזק לייב

כעולה מבקשת המעצר, רון, תושב הוד השרון, משך לאורך השנים כספים מחברת "ברק רון-עורך דין" שבבעלותו סכומים בגובה של מיליוני שקלים מבלי להחזירם.  בעקבות דיוני שומה שהתקיימו במשרד פקיד שומה גוש דן, אשר בהם עלה חשד לפלילים, נפתחה חקירה של משרד פקיד שומה חקירות תל אביב, במהלכה  נחקרו רון  ומייצגו. על פי החשד, השמיט רון כ- 1.2 מיליון ₪ מדוחותיו האישיים לשנת 2018.

קראו גם:  דובר צה"ל: פיקוד העורף עדכן את זמן ההתגוננות בנהריה ל-15 שניותזמן ההת...

כבוד השופטת מיה רויזמן-אלדור מבית משפט השלום בתל אביב-יפו שחררה את החשוד בתנאים מגבילים ביניהם התחייבות עצמית על סך 300,000 ₪, ערבות צד ג' על סך של 200,000 ₪, צו עיכוב יציאה מהארץ ל-180 יום.

מעצרו של רון בוצע במסגרת אכיפת יישום הוראות סעיף 3 (ט1) לפקודת מס הכנסה, הקובע כי יתרת החוב של בעל מניות מהותי חייבת להיות מוחזרת לחברה או להיות מדווחת כשכר עבודה/דיבידנד עד סוף השנה שלאחר השנה שבה נוצר החוב. לאחרונה העלתה רשות המסים מדרגה באכיפת חובת הדיווח של בעלי השליטה, ובמסגרת זו ניהלה שורת חקירות סמויות שהבשילו לחקירות גלויות. בפעילות זו נחקרו מעל עשרה חשודים ברחבי הארץ, כאשר על חקירתם של חמישה מהם הטיל בית המשפט צו איסור פרסום בעניינם. החקירות בנושא נמשכות וצפויים מעצרים נוספים.

קראו גם:  ילד בן 11 טבע בבריכה פרטית בראשון לציון, מצבו בינוני

 

עו”ד נועם קוריס בעל תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן, משרד נועם קוריס ושות’ עורכי דין עוסק בייצוג משפטי ותביעות ייצוגיות מאז שנת 2004.

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן