חדשות הארץמבזקים

יוסי דגן: הם ימשיכו לשרוף צלבי קרס כמו ברברים ואנחנו נמשיך להקים את ההתיישבות

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון יצא הערב (שבת) בתגובה לשריפת צלבי קרס לפני זמן קצר באביתר.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

בתגובתו אמר דגן: "המשך ההתפרעויות הברבריות של המחבלים מביתא, ועוצמת ההתנגדות האלימה במימון הרשות הפלסטינית מוכיחות עד כמה אביתר הוא מקום אסטרטגי וחשוב להתיישבות. המשך ההתפרעויות ממחישות עד כמה המתווה שהושג להסדרת הישיבה במקום אסטרטגיות לעם ישראל."

"המועצה האזורית שומרון תמשיך לפעול עם כלל הגורמים ועם תנועת נחלה לסיום סקר הקרקע הנמצא בשלבים מתקדמים כדי להגיע בזמן הקרוב ביותר האפשרי להכרזה על המקום כאדמת מדינה וכדי להעלות את הישיבה והמשפחות לאביתר. כל אחד ימשיך לעשות את מה שהוא יודע לעשות ומה שמאפיין אותו – הם ימשיכו לשרוף צלבי קרס וצמיגים כמו ברברים ואנחנו, עם ישראל, נבנה את אביתר ונקים את הישיבה וההתיישבות במקום. עם ישראל חי וינצח, אני מבקש לחזק בשם כל תושבי השומרון ומשפחות גרעין אביתר את חיילי צהל, ולוחמי מגב, העומדים על משמר ארצנו, ובתוך כך שומרים גם על אביתר". הוסיף ראש המועצה.

צילום: דוברות המועצה האזורית שומרון

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!