מבזקיםמשפטי/פלילי

חשד: בת 19 נכבלה בשרשרת ומנעול והוכתה קשות על ידי בני משפחתה

ב- 30 ביולי התקבל במשטרת ישראל דיווח מאזרח שמסר כי בעת שנסע בכביש 1 קפצה לפני רכבו בחורה יחפה חבולה שסיפרה לו כי ברחה מביתה לאחר שבני משפחתה הכו וכלאו אותה. שוטרי תחנת מודיעין הגיעו למקום, אספו את הצעירה בת 19 והעבירו אותה לבית החולים לקבלת טיפול רפואי לאחר שהבחינו בחבלות קשות על גופה.

מעדותה של הצעירה בבית החולים התברר כי היא הוכתה באמצעות מוט ברזל, אלה וכבל חשמלי על ידי הוריה ואחיה לאחר שגילו כי היא נמצא בקשר עם בחור מדרום הארץ. בהמשך, נקשרה הצעירה בשרשרת ברזל באחד החדרים למנוע ממנה לברוח. לאחר שחששה כי בכוונת משפחתה להרוג אותה, ניצלה הצעירה את היעדרותם של בני משפחתה באחד הימים כדי להימלט ולהזעיק עזרה.

כוחות משטרה שהגיעו למאהל בו נמצאת משפחתה ביער בן שמן, איתרו ועצרו את הוריה ואת אחד מאחיה, שאר האחים שהיו מעורבים בתקיפתה וכליאתה, נמלטו מהמקום ולאחר מאמצים רבים אותרו ונעצרו שני אחים נוספים מספר ימים מאוחר יותר.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

מעצרם של חמשת החשודים הוארך על ידי בית המשפט מעת לעת, ועם סיומה של חקירה מקיפה ומורכבת, הוגשה היום הצהרת תובע על ידי יחידת התביעות במחוז מרכז על הכוונה להגיש כתב אישום כנגדם בימים הקרובים וכן בקשה למעצרם עד תום ההליכים.

צילום: דוברות המשטרה
Back to top button
רוצה לקבל התראות על עדכונים חדשים? הירשמו לעדכונים באתר ותהיו תמיד מעודכנים בכל מה שקורה. לא כרגע כן אשמח