מבזקיםמשפטי/פלילי

אישום: בן 28 יצר קשר עם קטינים ב"ווטסאפ", ביקש לשלוח תמונות בעלות אופי מיני – וסחט אותם

פרקליטות מחוז דרום הגישה היום (רביעי) לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום נגד קרם אבו גויידר, בן 28 מהפזורה הבדואית בנגב, המייחס לו ארבעה אישומים בגין ביצוע עבירות של מעשה מגונה, סחיטה באיומים, הטרדה מינית ופרסום והצגת תועבה.

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד חיימנות חנה מוצ'ה, במספר הזדמנויות, יצר הנאשם קשר בדרכים שונות עם קטינים בגילאיי 15-13, שלא הייתה לו היכרות קודמת עמם, התחזה בין היתר לנערה והתכתב איתם ב"ווטסאפ" התכתבויות בעלות אופי מיני. בהמשך, סחט אותם הנאשם, כדי להניעם להיפגש עמו או לשלוח לו תמונות נוספות, וזאת לשם גירוי, סיפוק או ביזוי מיניים ואיים לפרסם את התמונות וההתכתבויות ברשתות החברתיות. כמו כן, החזיק הנאשם בתוך מכשיר הטלפון הנייד שלו, עשרות פרסומי תועבה של קטינים בגילאים שונים ושלח אותם לאחרים.

התיק נחקר על ידי צוות חקירה מיוחד בתחנת ערוער.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

על פי האישום הראשון, יצר הנאשם דמות פיקטיבית של נערה בת 15 המעוניינת ביצירת קשרים עם הקטין. במהלך ההתכתבות ב"ווטסאפ", ביקש הנאשם לשלוח לו תמונות בעלות אופי מיני, הנחה את הקטין איך לצלם את התמונות ושאל שאלות אינטימיות. כאשר סירב המתלונן וניתק קשר עם הנאשם, איים עליו הנאשם שאם לא ישלח לו תמונות, יפיץ את תמונותיו ברשתות החברתיות. עקב מצג השווא שהציג הנאשם ולאור הפצרותיו של הנאשם, נעתר המתלונן לבקשתו של הנאשם והעביר לו תמונות אינטימיות.

באירוע אחר, פנה הנאשם באמצעות ה"ווטסאפ" לקטין בן 15, כשהוא מציג עצמו בכזב כמדריך בכפר הנוער ושלח לו מספר רב של הודעות בעלות תוכן מיני. במהלך התכתבויות, ביקש לשמור את תוכנן של ההתכתבויות בסוד, אמר לו שהוא רוצה להביא לו מתנות- אייפון ושעון, והוא רוצה לפגוש אותו על מנת למסור לו אותם. כאשר המתלונן הביע חששו, אמר לו הנאשם כי יש לו כוונה טהורה כלפיו והמשיך לדרוש ממנו להיפגש. המתלונן לא נענה לדרישותיו של הנאשם, אז איים עליו הנאשם, שלח לו סרטון וידאו ובו צילום ההתכתבויות בינהם, וכן שלח לו הודעות קוליות של איומים. בהמשך, נפגשו הנאשם והמתלונן ובמהלך המפגש, הציג הנאשם למתלונן את סרטון הוידאו ואיים עליו שאם לא ידבר איתו, הוא יפרסם את הוידאו בטקטוק באינסטגרם.

בנוסף, פנה הנאשם לקטין בן 14, הציג את עצמו כתלמיד כיתה ה' והטריד אותו מינית, בכך ששלח לו מספר רב של הודעות בעלות אופי מינית.

הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

בבקשת המעצר ציינה הפרקליטות, כי "העבירות שביצע המשיב עפ"י טיבן והיקפן, כמו גם התנהלותו בחקירה, מלמדים על היותו מונע מדחפים מיניים, חסר יכולת לשלוט בדחפיו, מסוכן לציבור בכלל ובפרט לקטינים".

צילום: freepik
Back to top button
רוצה לקבל התראות על עדכונים חדשים? הירשמו לעדכונים באתר ותהיו תמיד מעודכנים בכל מה שקורה. לא כרגע כן אשמח