מבזקיםמשפטי/פלילי

חמישה תושבי הפזורה הבדואית מואשמים בניסיונות לפגוע ביהודים במהלך מבצע שומר החומות

הותר לפרסום כי במסגרת פעילות משותפת של משטרת ישראל ושירות הביטחון הכללי נעצרו לחקירת שב"כ במהלך החודש האחרון והחל מה- 13 ביולי מספר אזרחים ישראלים, תושבי פזורת כסייפה בנגב, בחשד למעורבות בהפרות סדר אלימות בנסיבות של מעשה טרור שאירעו בליל 11 -12.5.21 במהלך מבצע "שומר החומות" ברצועת עזה.

האירועים האלימים התרחשו בכביש 31 בין צומת שוקת לערד וסמוך לגשר נבטים, וכללו יידוי אבנים וגרימת נזק לאוטובוסים וכלי רכב, חסימת ציר התנועה באמצעות צמיגים בוערים וניסיונות לפגוע בנהגים יהודים שנסעו על הכביש.

עם תום חקירת העצורים בשב"כ ובמחלק פח"ע של היחידה המרכזית (ימ"ר) נגב, צפויה פרקליטות דרום להגיש היום (ראשון) כתבי אישום כנגד חמשת החשודים, אזרחים ישראלים: עבדאללה נסאסרה, שאדי נסאסרה, ניהד נסאסרה, סלמאן אל סראיעה ונאג'י אל סראיעה בטווח גילאי העשרים כולם תושבי פזורת כסייפה בנגב. זאת, בגין העבירות המיוחסות להם במעורבות באירועים אלו.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

מהמשטרה והשב"כ נמסר: "משטרת ישראל ושירות הביטחון הכללי רואים בחומרה רבה כל חשד למעורבות של אזרחים ישראלים בפעילות טרור וימשיכו לפעול למיצוי הדין עם אלו הפועלים לפגיעה בביטחונם של אזרחי המדינה."

צילום: דוברות המשטרה

Back to top button