חדשות הארץמבזקים

גבר בן 30 טבע בכנרת, מצבו אנוש

גבר כבן 30 נמשה לפני זמן קצר (רביעי) מהמים לאחר שטבע סמוך לחוף גנים בכינרת, צוות הסירה של מד"א שהוזנק והגיע למקום במהירות, העניקו לו יחד עם חובשי איחוד הצלה טיפול רפואי, וביצעו בו פעולות החייאה במקום. לאחר מכן הגבר פונה במצב אנוש לבית החולים פוריה בטבריה.

צוות סירת הים-בולנס של מד"א, דן קרן, ערן עבו ומוחמד ג'בארה שהגיעו בתוך דקות ספורות מתוך הכנרת לחוף גנים סיפרו: "קיבלנו את הדיווח מהמוקד על הגבר שנמשה מהים מחוסר הכרה, שהוזנקו כונני מד"א וניידת טיפול נמרץ ומבצעים במקום פעולות החייאה. בעזרת הסירה המיוחדת שלא צריכה עגינה במזח ויכולה ממש להגיע לקו החוף הגענו אליו בתוך דקות בודדות מתוך הכנרת עצמה ומיד התחלנו בטיפול רפואי מתקדם שכלל הנשמות, עיסויים ומתן תרופות. יחד עם צוות הניידת טיפול נמרץ המשכנו את הטיפול הרפואי ופינינו אותו תוך כדי המשך ביצוע פעולות החייאה לבי"ח."

ישראל מאיר בוסקילה חובש איחוד הצלה סיפר: "כשהגענו למקום הנפגע שכב על החוף, לדברי עוברי אורח הוא היה מספר דקות מתחת למים והמצילים משו אותו החוצה. ביצענו בו פעולות החייאה וכאשר הגיעה ניידת טיפול נמרץ למקום הוא פונה תוך כדי החייאה לבית החולים כאשר מצבו מוגדר קשה".

שוטרים הגיעו לזירה וחוקרים את נסיבות המקרה.

גבר בן 30 טבע בכנרת, מצבו אנוש
צילום: דוברות איחוד הצלה
Back to top button