כלכלהמבזקים

על רקע החרם של בן אנד ג’ריס – רשת “גולדה” תפתח סניף ראשון בשומרון

תשובה לחרם של בן אנד ג’ריס. רשת “גולדה” חתמה חוזה מול חברת שירתם מרכזי מסחר הבונה בימים אלו מרכז מסחרי ביישוב עץ אפרים שבשומרון ומרכזים מסחריים נוספים ברחבי השומרון.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון בירך על החלטתה של רשת גולדה ואמר: “עם ישראל חי וינצח את האנטישמיות של הbds, הגלידה של בן אנד גריס העולמית תימס מהר אולם הערכים והציונות של העם שלנו ימשיכו עוד דורות ארוכים. אני מברך את חברת גולדה על החלטתה ואת בן אנד ג’ריס ישראל והעומד בראשה על עמידתם האיתנה אל מול רוחות החרם”.

על רקע החרם של בן אנד ג’ריס – רשת “גולדה” תפתח סניף ראשון בשומרון
ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן. צילום: רועי חדי

מנכ”ל חברת שירתם דניאל שטורם מסר: “אני שמח על כך שעוד רשת נותנת אמון בתושבי השומרון, נמשיך להביא רשתות ומותגים נוספים לטובת התושבים”.

ביישוב עץ אפרים מתגוררים כ 3000 בני אדם והוא אחד מ 33 ישובים של המועצה האזורית שומרון ומגוש שער השומרון המונה למעלה מ 20,000 בני אדם. המרכז המסחרי נפתח לאור הגדילה המהירה באזור בשנים האחרונות העומד על למעלה מ 5% בשנה.

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!