הודעות דוברותמבזקים
לפיד: בסוף השבוע האחרון סיכמתי עם שר החוץ של מרוקו, נאסר…
![](https://i0.wp.com/pbs.twimg.com/media/E6qCPGFXEAkqrul.jpg?w=708&ssl=1)
בסוף השבוע האחרון סיכמתי עם שר החוץ של מרוקו, נאסר בוריטה, על ביקור רשמי ראשון של שר חוץ ישראלי במרוקו, במסגרת חידוש היחסים הדיפלומטיים המלאים. https://t.co/CsYb34PonJ
בסוף השבוע האחרון סיכמתי עם שר החוץ של מרוקו, נאסר בוריטה, על ביקור רשמי ראשון של שר חוץ ישראלי במרוקו, במסגרת חידוש היחסים הדיפלומטיים המלאים. pic.twitter.com/CsYb34PonJ
— יאיר לפיד – Yair Lapid🟠 (@yairlapid) July 19, 2021
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי יאיר לפיד – Yair Lapid🟠 – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.