חדשות הארץ

לרגל חג הקורבן: הרמטכ"ל ביקר בעדה הדרוזית ובעדה הבדואית  

ראש המטה הכללי, רב-אלוף אביב כוכבי, ביקר היום (שישי) במתחם קבר השיח' אמין טריף במועצה המקומית ג'וליס ובמועצה האזורית אל-בטוף, לכבוד חג הקורבן. במסגרת הביקור נפגשו הרמטכ"ל ומתאם פעולות הממשלה בשטחים, אלוף רסאן עליאן, עם ראשי העדה הדרוזית ובראשם מנהיג העדה הרוחני השייח' מוואפק טריף במועצה המקומית ג׳וליס. בהמשך הביקור, נפגשו עם ראשי העדה הבדואית, בקריית החינוך "אל-בטוף". במפגשים נכחו לוחמים ומפקדים בני העדות הדרוזית והבדואית והתקיים עמם שיח בנוגע לשילוב אוכלוסיות המיעוטים בין משרתי צה"ל. השיח עסק בדרכים לעידוד לשירות משמעותי ולהעלאת ערך השירות והשליחות.

צילום: דובר צה"ל

מדברי הרמטכ״ל: ״צבא ההגנה לישראל הוא מקום מיוחד במינו, אין חיבור דומה לו, של מקצועיות, ערכיות וממלכתיות – אנחנו משרתים בארגון שיש לו משמעות ומשימה חשובה במדינת ישראל. נמשיך להילחם כתף אל כתף, בני הארץ הזו, בדואים, דרוזים ובני כל העדות על מנת להגן על המדינה ואזרחיה. בהזדמנות זו, אני מודה לכם על שיתוף הפעולה ומאחל חג שמח לכולכם״.

צילום: דובר צה"ל

מדברי מנהיג העדה הרוחני השייח' מוואפק טריף: ״אני רוצה להודות לך הרמטכ״ל – בביקורך הקודם העלנו בפנייך מספר נושאים הנדרשים לטיפול, טיפלת בהם באופן אישי ואנו רואים את ההתקדמות בנושאים אלו. אנו מודעים לחשיבות הגיוס לצה״ל ושמחים על ההזדמנות שניתנת לנו״.

צילום: דובר צה"ל
צילום: דובר צה"ל

הרמטכ״ל, רא״ל אביב כוכבי, כעת בביקור במתחם קבר השיח׳ אמין טר...

צילום: דובר צה"ל
Back to top button