הודעות דוברותמבזקים
לפיד: תודה לשר החוץ הצ׳כי @JakubKulhanek על הפגישה בבריס…
תודה לשר החוץ הצ׳כי @JakubKulhanek על הפגישה בבריסל, התמיכה בישראל ועל ההחלטה המוסרית והחשובה לא להשתתף בכנס דרבן. נמשיך לעבוד בשיתוף פעולה עם צ׳כיה לחיזוק היחסים בין המדינות. https://t.co/hYsWmBH621
תודה לשר החוץ הצ׳כי @JakubKulhanek על הפגישה בבריסל, התמיכה בישראל ועל ההחלטה המוסרית והחשובה לא להשתתף בכנס דרבן. נמשיך לעבוד בשיתוף פעולה עם צ׳כיה לחיזוק היחסים בין המדינות. pic.twitter.com/hYsWmBH621
— יאיר לפיד – Yair Lapid🟠 (@yairlapid) July 12, 2021
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי יאיר לפיד – Yair Lapid🟠 – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.