מבזקיםמשפטי/פלילי

לאחר שבועות של פעילות סמויה: שלושה חשודים נחקרו בגין ביצוע עבירות סביבתיות

לאחר מספר שבועות של פעילות סמויה של המשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה, שכללה איסוף ראיות סמוי על חשוד בעל עבר סביבתי באשקלון, בוצעה פעילות אכיפה של המשטרה הירוקה בהשתתפות שוטרי מדור הגנת הסביבה במשטרת ישראל. במסגרת הפעילות, נתפסו שתי משאיות ושופל ששימשו לביצוע העבירות. הכלים הועברו לחניון מטעם המשטרה הירוקה. בנוסף, עוכבו ונחקרו באזהרה שלושה חשודים, ונפתח תיק חקירה.

על-פי החשד, האתר שימש כתחנה פיראטית לפסולת בניין שפעלה מספר חודשים. בעקבות השלכת הפסולת, חלק מפסולת הבניין יצאה לרשות הרבים בשטח פתוח. לאור פעילות המשטרה הירוקה, השלכת פסולת הבניין הלא חוקית באתר הופסקה. המשרד להגנת הסביבה ידרוש במסגרת ההליך המשפטי את החזרת המצב בשטח לקדמותו.

צילום: המשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה

יצחק בן דוד (בנדה), סמנכ"ל בכיר לפיקוח ואכיפה במשרד להגנת הסביבה, אמר: "המשטרה הירוקה פעלה לעצירה של המפגע החמור, ופתחה תיק חקירה מול העבריינים הסביבתיים. המשרד ימשיך להילחם בהשלכות פסולת לא חוקיות, שמזהמות את הסביבה ומסכנות את הציבור".

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

מהמשרד להגנת הסביבה נמסר: "המשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה פועלת, הן באופן סמוי והן באופן גלוי, לשמירה על הסביבה ולאכיפה מול עבריינים סביבתיים, במטרה לשמור על הסביבה ועל בריאות הציבור."

צילום: המשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה
Back to top button
רוצה לקבל התראות על עדכונים חדשים? הירשמו לעדכונים באתר ותהיו תמיד מעודכנים בכל מה שקורה. לא כרגע כן אשמח